Працюймо з натхненням

30 серпня ц. р. на 29-й позачерговій сесії районної ради VІІ скликання депутати  достроково припинили повноваження голови районної ради Валентина Мокряка, який написав заяву на звільнення за власним бажанням, «посадивши» на його місце 58-річного Миколу Балана, директора концертно-розважального комплексу «Одеський палац спорту». 

М.О. Балан був попередником Володимира Мокряка, обіймав цю посаду більше десяти років. Також працював головою РДА. Варто відзначити, що 25 травня 2016 року депутати вже намагалися змінити В. Мокряка на М. Балана.

На нинішньому сесійному засіданні у голосуванні з переобрання голови райради взяли участь усі 32 присутніх  депутати, які одностайно проголосували за єдину кандидатуру на відповідальну посаду голови Ананьївської районної ради - Миколи Олексійовича Балана. 

Голова райдержадміністрації Ганна Карпова, депутатський корпус райради та депутати Одеської обласної ради Володимир Щербина, Сергій Біб та Олександр Адзеленко щиро подякували Валентину Мокряку, який 2 вересня  святкував своє 50-річчя, за його роботу, й привітали новообраного керівника, побажавши успіхів у роботі.

—  Багатьох з вас я знаю особисто. Ми не один рік працювали разом. Тож приступаймо з натхненням до роботи,— звернувся до присутніх голова райради Микола Балан. 

Выпуск: 

Схожі статті