Під опікою депутата

Нещодавно депутат Одеської обласної ради Володимир Щербина побував в Ананьєві з робочим візитом. Спершу він проінспектував капітальний ремонт районного Будинку культури, який ведеться з його ініціативи. Потім обговорив нагальні питання з директором державного аграрно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва Юрієм Космінським.

Проінспектував Володимир Щербина й ремонт дорожнього покриття мосту через Тилігул на 3-й дільниці Ананьєва. До розв’язання цього нагального питання він також, як мовиться, доклав свою депутатську руку. 

За його словами, невдовзі будуть відремонтовані автошляхи Ананьїв - Жеребкове  та  ділянка дороги від траси Кропивницький - Платонове до Ананьєва. У перспективних планах —  капітальний ремонт занедбаного тракту від села Жеребкове до Балти. Також до Дня міста Ананьєва, який відзначається 14 вересня, депутат облради зробив особистий подарунок — профінансував виступ професійних артистів з Одеси та Молдови. А ще Володимир Щербина  подарував дівочій волейбольній команді спортивну форму і м’ячі. Депутат поділився зі спортсменками, що сам колись був непоганим гравцем, має спортивний розряд і зберігає нагороди. Він запевнив волейболісток, що й надалі підтримуватиме їхню команду і навчальний заклад.  

На знімку: депутат В. Щербина спілкується з юними спортсменками

Выпуск: 

Схожі статті