важливі аксіоми для дитячого дому

Напередодні Дня усиновлення, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та Софії, з робочим візитом Одещину відвідав заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль. Разом з директоркою департаменту соціальної та сімейної політики ОДА Лілією Коваленко та начальником служби у справах дітей ОДА Володимиром Самборським чиновник  побував в Ананьївському, Ширяївському та  Білгород-Дністровському районах. 

В Ананьєві Олег Коваль побував в опорному закладі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія-ДНЗ», 

відвідав будинок сімейного типу сім’ї Маналатіїв, Ананьївський будинок-інтернат для дітей з вадами фізичного та психічного розладу. Ознайомився з умовами навчання та виховання дітей в КЗ «Ананьївська ЗОШ І-ІІІ ст.-інтернат», а також роботою Центру надання адміністративних послуг. 

У Білгород-Дністровському заступник міністра соціальної політики України Олег Коваль відвідав дитячий будинок-інтернат, КУ «Білгород-Днітровський спеціалізований будинок дитини», КЗ «Білгород-Дністровський дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку», а ще ознайомився з роботою Маразліївської ОТГ тощо.

— Ми зараз стикаємося з рядом проблем по вихованню дітей, позбавлених батьківської опіки і які перебувають в інтернатах. Вони менш адаптовані до умов навколишнього світу, ніж діти, які виховуються в родині. Тому підтримуватимемо ті дитячі будинки сімейного типу та родини, які на перший план ставлять не свої власні інтереси, а бажання дітей, — підкреслив Олег Коваль.

Выпуск: 

Схожі статті