Гідний приклад героїзму

Старшокласники Захарівки мали змогу поспілкуватись зі своїм земляком – звільненим з полону мічманом буксиру «Яни Капу» Юрієм Будзилом. Зустріч відбулась в читальному залі центральної районної бібліотеки. 

Моряк зайшов до приміщення у парадній формі і під бурхливі оплески дітей. Молодь одразу ж почала ставити відважному мічману найрізноманітніші запитання. А цікавило старшокласників буквально все: від дитячих запитань — що ви їли у в’язниці, чи давали м’ясо, до досить серйозних питань — які були провокаційні дії росіян, що відчували, коли зрозуміли, що звільнені. В процесі розмови Юрій Будзило неодноразово зауважував, що не шкодує про те, що опинився у такій ситуації. «Я військовий і виконував свій обов’язок перед своєю державою. Якби мені сказали, що має статися, я б все одно пішов на завдання», — зазначив моряк.

Діти ловили кожне слово відважного моряка. Допомагала розповідати та доповнювала Юрія його дружина Ірина, адже вона весь цей час (9 місяців полону) брала активну участь у процесі звільнення моряків. Зустріч завершилась словами вдячності за мужність, стійкість і витримку та побажаннями миру, добробуту, здоров’я. Наприкінці учасники і гості сфотографувались на згадку.

Выпуск: 

Схожі статті