На порядку денному – реорганізація установ та контракти керівників

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області, яке провела голова комісії Ольга Юрко.

Депутати обговорили та підтримали проекти рішень обласної ради, переважну більшість з яких буде розглянуто на сесії обласної ради. Зокрема, було ухвалено блок питань, пов’язаних з реорганізацією та затвердженням передавальних актів комунальних медичних установ.

Також  депутати підтримали питання, які стосуються укладення або продовження термінів дії контрактів з директорами комунальних закладів та підприємств, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, повноваження з управління якими делеговано обласній державній адміністрації. Окрім цього, на розгляді у постійної комісії були проекти рішень обласної ради про розробку Стратегії розвитку Одеської області на період 2021-2027 років та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації даної Стратегії; внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік; ряд інших поточних питань.

Стратегія розвитку та цільова адресна допомога

У рамках підготовки до двадцять восьмої сесії обласної ради сьомого скликання відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією, яке провів голова комісії Руслан Табунщик.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули ряд проектів рішень Одеської обласної ради. Зокрема, «Про розроблення Стратегії розвитку Одеської області на період 2021-2027 років та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Одеської області на період  2021-2027 років»; «Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 березня 2018 року № 690-VII «Про затвердження Порядку надання цільової адресної допомоги сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, та малозабезпеченим верствам населення Одеської області»; «Про внесення змін до рішення обласної ради від 10 грудня 2015 року № 18-VII «Про затвердження Положення про постійні комісії Одеської обласної ради VII скликання» тощо.

Також комісією було розглянуто ряд листів, звернень та інших поточних питань, які знаходяться в рамках компетенції даної постійної комісії.

За результатами розгляду вищезазначених питань було прийнято відповідні висновки і рекомендації.

Як підвищити рівень безпеки дорожнього руху? 

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу, яке провів голова комісії Роман Сеник. Відповідно до порядку денного депутати розглянули проекти рішень обласної ради, зокрема про затвердження комплексної регіональної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Одеській області на 2019-2020 роки та про внесення  змін до обласного бюджету на 2019 рік.

Також на розгляді у членів комісії було питання щодо відрегулювання назви та повноважень постійної комісії транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу. За результатами розгляду вищезазначених питань постійною комісією прийнято відповідні висновки і рекомендації.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті