Увага! Загальні збори громадських об’єднань учасників війни, інвалідів війни, учасників бойових дій, сімей загиблих учасників бойових дій та воїнів-добровольців Одещини

30 листопада 2019 року о 12:00 у приміщенні адмінбудівлі №2 Одеської обласної ради (м. Одеса, вул. Канатна, 83, 2 поверх) відбудуться Загальні збори громадських об’єднань учасників війни, інвалідів війни, учасників бойових дій, сімей загиблих учасників бойових дій та воїнів-добровольців Одеської області з обрання кандидатури на посаду директора комунальної установи «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни» (далі – Загальні збори).

Для участі у Загальних зборах запрошуються представники (по одному від організації) громадських об’єднань ветеранів, учасників бойових дій, родин загиблих, інвалідів війни та воїнів – добровольців, зареєстрованих в межах Одеської області до 1 вересня 2019 року та в реєстраційних документах яких є чітке визначення, що організація опікується питаннями соціального захисту наступних категорій громадян:

учасників війни; учасників бойових дій; інвалідів війни; сімей загиблих учасників бойових дій; воїнів добровольців.

Для участі в Загальних зборах організації подають до ініціативної групи наступні документи:

 Заява або лист за підписом голови громадського об’єднання в довільній формі про участь в Загальних зборах з обов’язковим зазначенням даних організації (Код ЄДРПОУ) та делегованої особи (ПІпБ, статус);

 Виписка зі Статуту організації щодо мети та завдань завірена відповідно до реєстраційних документів організації;

 Копія відповідного посвідчення делегованого представника, підтверджуючого його статус.

Документи подаються до 18:00 25 листопада 2019 року в сканованому вигляді або фотокопією (формати PDF або JPG) на адресу: [email protected], відповідальна особа за прийом документів: Євдокимов Сергій Володимирович, тел. 063-170-26-82, 050-940-55-58.

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті