Зустріч керівництва Одеської області з народними депутатами України

Відбулась робоча зустріч керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації з народними депутатами України від Одеської області.

У заході взяли участь: голова обласної ради Сергій Паращенко та його заступники, голови фракцій обласної ради, голова ОДА Максим Куций, керівники структурних підрозділів апарату обласної ради та облдержадміністрації, голови ОТГ, народні депутати України від Одеської області – Анатолій Урбанський, Олексій Гончаренко, Антон Кіссе, Олександр Горенюк, Артем Дмитрук та інші.

Відповідно до порядку денного учасники зустрічі розглянули та обговорили  Проект перспективного плану формування територій громад Одеської області з охопленням всієї території області, підготовлений Департаментом економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації.

В ході обговорення даного питання було ініційовано створити робочу групу, до якої увійдуть депутати усіх рівнів та відпрацювати єдиний колегіальний план формування територій громад, враховуючи їх економічну спроможність.

Також було визначено та обговорено пріоритетні проєкти соціально-економічного розвитку, які необхідно реалізувати в Одеській області протягом 2020 року та наступних років за рахунок державного бюджету, обласного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів.

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті