Урочисте нагородження талановитої молоді

За участю першого заступника голови Одеської обласної ради Вадима Шкарівського відбулося урочисте нагородження лауреатів щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя у 2019 році.

«Дуже приємно, що ми щороку відкриваємо нових активних, талановитих, високоосвічених, ініціативних та сміливих молодих людей. Всі ви – покоління патріотів, які завдяки своїй систематичній та наполегливій праці здатне впевнено рухатися вперед і розвивати нашу країну. Щиро бажаю вам незалежних думок, завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації. Ми чекаємо від вас нових підкорених вершин!» – наголосив під час своєї промови Вадим Шкарівський. Всього конкурсною комісією було розглянуто 79 заявок на участь у конкурсі молодих людей з різних куточків Одещини та визначено призерів у 9-ти номінаціях та вручено нагороди:

У номінації «ЗОЛОТА НАДІЯ ОДЕ­ЩИНИ»:

– ІІ місце та премію у розмірі 15 тис. грн – Моску Давиду Григоровичу, учню 10 класу Озернянської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області;

– ІІ місце та премію у розмірі 15 тис. грн –  Нікандровій Єлизаветі Євгенівні, учениці 10 класу Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чорноморської міської ради Одеської області;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн –  Бабиніну Єгору Олександровичу, учню 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м. Подільськ Одеської області;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Задо­рож­нюк Катерині Олександрівні, учениці 9 класу Велико­долинського НКВ «школа-гімназія» Біляївського району Одеської області;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Павленко Анастасії Олександрівні,  учениці 10 класу Одеської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені Володимира (Зєева) Жаботинського Одеської міської ради;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Первушину Кирилу Ігоровичу, учню 10 класу Овідіопольського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» імені 

Т. Шевченка Овідіопольського району Одеської області.

У номінації «ЗА ТВОРЧІ ДОСЯГ­НЕННЯ»:

– І місце та премію у розмірі 20 тис. грн  – Мікуліній Наталії Іванівні, балетмейстеру народного ансамблю народного танцю «Бессарабський сувенір» відділу культури Білгород-Дністровської районної державної адміністрації;

– ІІ місце та премію у розмірі 15 тис. грн  –  Мітєвій Біляні Іванівні, вихованці дитячої музичної школи № 2 м. Ізмаїл Одеської області;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Деміровій Златі Миколаївні  випускниці Криничненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Болградського району Одеської області;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Ткач Анні Русланівні, учениці 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м. Подільськ Одеської області.

У номінації «ЗА СПОРТИВНІ ДОСЯГ­НЕННЯ»:

– І місце та премію у розмірі 20 тис. грн – Терлюзі Анжеліці Володимирівні, майстру спорту України міжнародного класу з карате;

– ІІ місце та премію у розмірі 15 тис. грн – Павленку Костянтину Олеговичу, майстру спорту України міжнародного класу зі скелелазіння;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн –  Гребенюку Віталію Юрійовичу, майстру спорту України міжнародного класу з універсального бою;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Стоматову Івану Степановичу, вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи Болградського району Одеської області;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Ташоглу Віктору Вікторовичу, вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи Болградського району Одеської області.

У номінації «ЗА ПЕДАГОГІЧНІ ДОСЯГНЕННЯ»:­

– І місце та премію у розмірі 20 тис. грн – Чуйко Каріні Анатоліївні, вчителю початкових класів КЗ «Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» імені С.О. Морозової;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Пасанецькій Юлії Сергіївні, вчителю географії, заступнику директора з методичної роботи  Ананьївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія – ДНЗ» Ананьївської районної ради Одеської області.

У номінації «ЗА ОСОБИСТУ МУЖ­НІСТЬ»:

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Сукліяну Сергію Сергійовичу, оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Біляївського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

У номінації «ЗА ВНЕСОК У РОЗВИТОК ГРОМАДСЬКОГО РУХУ»:

– ІІ місце та премію у розмірі 15 тис. грн – Гриньовій Марії Василівні, методисту науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності кафедри освітньої політики КЗ вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради»;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн –  Шумлянській Людмилі Володимирівні, методисту Біляївського районного будинку культури.

У номінації «ЗА ВНЕСОК У СФЕРУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»:

– І місце та премію у розмірі 20 тис. грн – Безуглій Марії Леонідівні, лікарю-педіатру-неонатологу відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених КУ «Міська дитяча лікарня ім. Ак. Б.Я.  Резніка» Одеської міської ради;

– ІІ місце та премію у розмірі 15 тис. грн – Ситніку Павлу Олексійовичу, лікарю-акушеру-гінекологу 1 категорії гінекологічного відділення КУ «Міська клінічна лікарня № 1» Одеської міської ради.

У номінації «ЗА ВНЕСОК У РОЗВИТОК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»:

– ІІ місце та премію у розмірі 15 тис. грн – Шовкун Кристині Ігорівні, голові Молодіжної ради при Одеському міському голові;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Сухоцькій Олені Олександрівні, головному спеціалісту відділу житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Подільського району.

У номінації «ЗА АКТИВНУ ЖУРНА­ЛІСТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ»:

– ІІ місце та премію у розмірі 15 тис. грн – Покровському Миколі Дмитровичу, прес-секретарю заступника Одеського міського голови;

– ІІІ місце та премію у розмірі 10 тис. грн – Подолюку Олек­сандру Олександ­ровичу, кореспонденту КП «Телекомпанія «Подільське ефірне телебачення».

Выпуск: 

Схожі статті