Євген Маслов

«Золотий стандарт» для ізмаїла

У Дунайській басейновій лікарні на водному транспорті у відділенні променевої діагностики відкрився кабінет комп'ютерної томографії.

Про бюджет, шкільну їдальню та автобуси

Одна із проблем для школи с. Утконосівки – відсутність їдальні. За домовленістю, діти харчуються в їдальні дитячого садка. Проблема ця – давня.

Обстоюючи соціальні гарантії

Що очікує соціальну сферу порту? Це питання хвилює багатьох жителів Ізмаїла, чиї долі так чи інакше пов’язані з ІМТП (Ізмаїльським морським торговельним портом). Ось що розповіли в.о.

Простір та час тетяни мітакі

В Ізмаїльській картинній галереї неодноразово виставлялися роботи талановитої ізмаїльської художниці, члена Національної спілки художників України Тетяни Мітакі.

Зустріч друзів

Увечері в першу неді­лю вересня площа перед Ізмаїльським морвокзалом була заповнена вщерть. Державний академічний російський народний хор імені М.Є.

Як було все, так і залишилося…

…Я люблю двір багатоповерхівки на перехресті вулиць Чернишевського та Кишинівської, де й живу. Слава Богу, є ентузіасти­пенсіонери, яким небайдужий вигляд цього двору.

Заборона для багатотонних хур

«Чекають, доки з області не «натиснуть»?» Так називалася кореспонденція, у якій «ОВ» розповідали про особистий прийом, проведений в Ізмаїлі помічниками депутата обласної ради, ректора Одеського нац

Врятувала туриста

До Дунайської басейнової лікарні на ім’я лікаря­терапевта Ольги Єнь надійшов лист­подяка із Німеччини. Ось уривки з нього:

Чекають, доки з області не «Натиснуть»?

…Ще в шістдесяті роки в Ізмаїлі був споруджений будинок, де розмістився спортивно­оздоровчий центр міського відділу освіти.

Буде фонд підтримки осбб

П'ять місяців в Ізмаїлі діє проект «Разом до якісних послуг у житлово­комунальній сфері». Він реалізується місцевим фондом підтримки підприємництва коштом Міжнародного фонду «Відродження».

В ізмаїлі – найдорожчі маршрутки?

На черговому сесійному засіданні депутати Ізмаїльської міськради проголосували за новий список об'єктів приватизації і зміни до міського бюджету.

Вирішувати проблеми спільними зусиллями

Зі звіту голови районної державної адміністрації про виконання повноважень, делегованих Ізма­їльською районною радою, за 2010 рік, почалося чергове сесійне засідання Ізмаїльської районної ради.

В ізмаїлі відкрито військово-морський ліцей

В Ізмаїлі на базі міської школи­інтернату створюється військово­морський ліцей із посиленим військово­фізичним вишколом.

Хоча ситуація й дуже непроста

30 систем моніторингу буде встановлено на суднах ВАТ «УДП» до жовтня нинішнього року. Це дасть змогу забезпечити солідне заощадження ПММ і поліпшити конкурентоспроможність підприємства.

С чего начинается дружба

Ізмаїл з офіційним візитом відвідала австрійська делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом Австрії в Україні паном Вольфом Дитрихом Хаймом.

Сторінки