04.04.2018

Реалії нової української школи

На шпальтах нашої газети ми вже інформували читачів про шкільну реформу, яка стартувала цього року. Триває її перший етап – зарахування дітей до початкової школи за новими правилами.

Буде сучасна система опалення

У Главанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Арцизького ра­йону повним ходом йде капітальний ремонт системи опалення.

Шаг к чемпионству

«Химик» одержал три победы в 1-м финальном туре чемпионата Украины по волейболу среди женщин.

Домагаючись конкретики

Декілька важливих програм для належної життєдіяльності Захарівщини затвердили депутати районної ради під час останньої сесії.

Весеннее преображение

Измаил приступил к благоустройству: после наступления благо­приятной погоды на главной магистрали города – проспекте Суворова – закипела работа по укладке тротуарной плитки.

Два військових судна – у подарунок від США

У Командуванні Військово-Морських Сил ЗС України завершується опрацювання контракту на отримання двох патрульних катерів типу «Айленд» від Уряду Сполучених Штатів Америки та розпочинається його між

На дороги очікує ремонт

Стан доріг завжди був болючою темою у будь-якому населеному пункті, тим питанням, яке потребувало вирішення ще вчора.

Теперь полиция все видит…

Депутаты Ренийского горсовета приняли решение о расширении программы «Безопасный город», в ходе реализации которой в прошлом году на улицах были установлены камеры видеонаблюдения. 

Помогите ребенку увидеть мир

В институте глазных болезней и тканевой терапии им. В.П. Филатова обсудили результаты первого полугодия работы благотворительного проекта «Хочу видеть. Южный регион».

Почему помидоры «пластмассовые»?

Когда в 80-е годы услышала песню Виктора Цоя «Алюминиевые огурцы», которые автор сажал «на брезентовом поле», была, конечно, удивлена такой ассоциации. 

Школа боротьби

В Миколаєві завершився Зональний Чемпіонат України (південний регіон) з греко-римської боротьби серед кадетів 2001-2002 р.н. та молодших юнаків  2003-2004 рр. народження в усіх вагових категоріях.

За європейську чистоту

Влада міста спільно з комунальним підприємством «Місто-сервіс» запровадило  експеримент по роздільному сортуванню побутових відходів.

Конкурс красоты – при полном аншлаге!

В Ренийском районе под патронатом народного депутата Украины Александра Урбанского прошел конкурс красоты и грации «Міс україночка», в котором приняли участие 13 старшеклассниц.

Яка зарплата – така й робота

У багатьох пересічних громадян нині є чимало справедливих нарікань на працю поштарів.

Пошта, котра посилає…

… Коли б не визначена тема, цей інцидентик був би надто дрібний, аби витягувати його на шпальти.

Сторінки