Буде сучасна система опалення

У Главанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Арцизького ра­йону повним ходом йде капітальний ремонт системи опалення.

«Школу було побудовано у 1944 році. У нас навчаються 155 дітей, 57 з яких - у молодших класах, працюють 20 вчителів.  Будівля школи складається з чотирьох корпусів, у двох з них – централізоване опалення, в адміністративному та корпусі для початкових класів – пічне. Власне ремонтні роботи проводяться у корпусі для початкових класів. У ньому  розташовані 5 кабінетів, зокрема й ігрова кімната. Проведені ремонтні роботи дозволять нам значно скоротити споживання теплової енергії, а, відповідно, й зекономити бюджетні кошти», – розповіла директор Главанської ЗОШ Людмила Балабан.

Капремонт здійснюється коштом обласного бюджету і передбачає встановлення твердопаливного котла, енергоефективних радіаторів, демонтаж старих труб. Роботи мають бути завершені до кінця тижня.

«В осінньо-зимовий період теплом мають буди забезпечені всі ключові об’єкти соціальної інфраструктури. Так, в рамках обласних програм по всій Одеській області тривають заходи з енергозбереження, зокрема модернізація систем опалення, заміна вікон, ремонт дахів, проводяться роботи з утеплення фасадів, встановлюються сучасні опалювальні котли і нові батареї тощо», – зазначив голова Одеської облради Анатолій Урбанський.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті