11.04.2017

Кохання «Мажорові»!

Волонтерка Наталя Ми­хайлик і сама нещодавно проходила службу у Збройних силах України. Знає не з чуток про всі тягарі військового життя, випало їй бувати й на передовій.

Ім’я для танка

На полігоні тихо.

Сталеві янголи навчаються

Стрімко та невпинно перебігає процес навчання танкістів, що прибули на учбові збори оперативного резерву першої черги.

«Ерасмус» інсайдер

Ці замітки ми отримали з Іспанії, де наразі вдосконалює свої знання наша позаштатна авторка, студентка ОНУ імені І.І.

Полпреды научной школы

25 лет прошло с тех пор, как Украина и Бельгия подписали соглашение об установлении дипломатических отношений.

Патриарх флота

Посредническое предприятие по трудоустройству моряков «Адриатико-Бриг» вряд ли можно назвать особенным. Таких в Одессе и Украине много. Но возглавляет его действительно человек неординарный.

За вагомий внесок

Останніми роками відбулися значні зміни в землеволодінні та землекористуванні на територіях адміністративно-територіальних утворень.

Традиция и композиция

Предлагаю вниманию читателя фото послевоенных, 1950-х, годов прошлого столетия. Подтянутый старшина-пограничник – измаильчанин Леонид Семенович Агапитов. Рядышком – его сын Володя.

Не гірше, ніж за кордоном

До гарячих подій на сході України Віктор Кардаш працював одночасно конторським службовцем-обліковцем та вчителем танців у Троїцькому на Миколаївщині.

Дзвін нагород і пропаганди

Сімдесят три роки тому Червона армія вибила німецько-румунські війська з Одеси і 10 квітня 1944 року прапор переможців був встановлений над містом.

Уровень: «Тревога»

Прошедший в конце марта на Мальте конгресс общеевропейской правоцентристской партии ЕНП (Европейская народная партия ) в главной из своих резолюций заявляет, что «государства – члены ЕС стоят в дан

Туберкулез не отступает

В Одессе, в рамках Всеукраинской недели борьбы с туберкулезом, состоялась научно-практическая конференция, посвященная вопросам профилактики и ранней диагностики этого тяжелого и опасного заболеван

Путь, продиктованный жизнью

Одесса всегда была открыта внешним влияниям. Контакты были необходимостью, логичным модусом существования четвертого города империи.

Хотілося б вірити

З настанням тепла шляховики знову латають ями на дорогах державного значення.