11.08.2015

Львівський нокаут

У суботу «Чорноморець» у межах чемпіонату країни зустрівся у Львові на черговому матчі чемпіонату України з місцевими «Карпатами».

Врятуємо осетрів!

Насиченою була програма перебування в Одесі нового голови Державного агентства рибного господарства України Яреми Коваліва та його першого заступника – Павла Гвозденка. 

Порядок державної реєстрації народження дитини, якій виповнилося 1 рік і більше

Відповідно до ст. 144 Cімейного кодексу України, батьки зобов’язані зареєструвати народження дитини у органах державної реєстрації актів цивільного стану у місячний строк з дня її народження.

У власному просторі й часі

У музеї сучасного мистецтва Одеси презентовано персональний проект французького скульптора Жана-Поля Реті. 

Зусиллями ентузіастів

Відбулося відкриття відновленого «Зеле­ного театру» в парку ім. Т.Г. Шевченка в Одесі. На жаль, капітального ремонту не було, але перші кроки щодо благоустрою зроблено.

Подарунок скульптора

У міському парку Рені, біля районної дитячої бібліотеки, урочисто відкрито скульптуру Червоної Шапочки та Сірого Вовка.

Спомин про сина-героя

Указом Президента України Петра Порошенка житель села Осички Савранського району Андрій Майданюк, який рік тому загинув в зоні антитерористичної операції, посмертно нагороджений орденом «За мужніст

За відсутності концептуальних розходжень

Перший заступник голови обласної ради Ігор Смірнов провів нараду з керівниками управлінь охорони здоров’я обласної державної адміністрації та Одеської міської ради, головними лікарями медичних уста

Свято з робочим акцентом

Найближчим часом – 14 серпня – у румунському місті Тулча відбудуться заходи, присвячені 17-й річниці Єврорегіону «Нижній Дунай».

Реструктуризувати державний борг

Рада директорів МВФ за підтримки США затвердила  наступний транш фінансової допомоги у рамках програми МВФ, відзначивши при цьому успіх у впровадженні реформ за останні півтора року.

Під лежачу буну…

«Після проведених сільською радою с. Крижанівки берего­зміцнювальних робіт, до яких входило будівництво буни, почалася екологічна катастрофа в Одеській затоці.

Ризики для переселенців

За даними Міністерства соціальної політики, на 22 червня цього року в Україні офіційно було зареєстровано понад 1 мільйон 345 тисяч внутрішньо переміщених осіб із Донбасу та Криму.