13.06.2017

01.07.2017 закінчується строк перереєстрації неприбуткових організацій

У цьому році внесення змін до установчих документів є обов’язковим для усіх неприбуткових організацій, які хочуть зберегти за собою статус неприбуткової орг

Сентябрьская премьера

Завершились съемки нового приключенческого детско-юношеского фильма «Ох уж эти деды». Последний съемочный день прошел на Приморском бульваре, у Воронцовского дворца.

Традиції, поєднані з інноваціями

Того дня ворота Балтської швейної фабрики були гостинно відкриті, а місто поринуло в мелодію духового оркестру: одне з найстаріших підприємств легкої промисловості відзначало свій 90-річний ювілей.

Оберіг для Адамівки

Духовне життя невіддільне від святинь. Тому жителі сіл не лише оберігають та облаштовують, а й будують релігійні споруди.

Имена на все времена

В историческом музее имени А.В. Суворова состоялась презентация книги измаильского журналиста Игоря Огнева «Измаил. Имена на все времена». 

Одесса в зеленом уборе

Обращали ли вы внимание на то, как в последнее время стали преображаться придомовые территории возле высоток?

Диалог – основа стабильности

По разным опросам, примерно треть граждан Украины готовы уехать из страны.

Іграшки

Британський журналіст Джон Карлін описує для іспанської газети «Ель Паїс» свої враження від нещодавньої поїздки до Естонії та Латвії.

В фокусе форума

С началом лета Одесса на несколько дней оказалась в центре внимания специалистов-транспортников.

Не лише комфорт

На початку місяця завершився ямковий ремонт найпроблемніших ділянок дороги від траси Одеса – Київ до селища Іванівка. Розширено і прибрано узбіччя.

Из плена чуждых символов

Пропаганда тоталитарной империи, отраженная в топонимах, монументах и памятных знаках, должна была в первые же годы независимости уступить место символам национальной истории и культуры.

Щоб не наражатися на небезпеку

Літо – час відпусток і шкільних канікул. Найулюбленішими місцями відпочинку громадян є береги водойм та морське узбережжя.

С заботой о здоровье семьи

Международному дню семьи и Международному дню матери была посвящена пресс-конференция специалистов областной клинической больницы – заведующей центром планирования семьи и репродукции человека Лиди

П’ятдесят три мільйони для ОТГ

Кабінет Міністрів України розробив проект Постанови «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Торують шлях до читача

Десятого червня Березівка зустрічала поважних гостей. До міста прибула справжня всеукраїнська делегація.

Сторінки