Не лише комфорт

На початку місяця завершився ямковий ремонт найпроблемніших ділянок дороги від траси Одеса – Київ до селища Іванівка. Розширено і прибрано узбіччя. Над цим добре потрудилися фахівці компанії «Дорлідер». Нині ремонт продовжують фахівці компанії «Автомагістраль». 

Голова райдержадміністрації Віктор Лобач, який особисто контролює перебіг та якість робіт, розповів, що їх проведення стало можливим завдяки підтримці першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Терещука і начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Олега Вариводи.

– Найближчим часом плануємо зробити основу для дорожнього покриття автомагістралі, що з’єднує Баранове і Білку, – розповів Віктор Лобач. – Тож  працюватимемо, щоб наші дороги мали пристойний вигляд. Запрошую долучитися до справи сільгоспвиробників, фермерів, підприємців, благодійників.

Оптимістично налаштовані водії після проїзду дорогою від Іванівки до траси Одеса – Київ сподіваються, що за добрим початком буде продовження. Також очікують покращення дорожньої інфраструктури жителі Петрівки, Павлинки, Северинівки та інших сіл. Адже гарна дорога – це не лише комфорт для водіїв та пасажирів, а й обличчя всього краю.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті