15.09.2018

«Джура-Пограничник - 2019»

Всеукраинская военно-патриотическая игра «Джура-Пограничник» в будущем году пройдет в Одесской области: в конце июня - начале июля участники игры разобьют палаточный лагерь в Измаиле неподалеку от

Современные технологии получают одесскую прописку

19 сентября на территории областного онкологического диспансера будет официально открыт  медицинский центр радиоизотопной диагностики.

Из прошлого в будущее Политеха: с оптимизмом и верой в успех

18 сентября исполняется 100 лет Одесскому национальному политехническому университету (ОНПУ) 

Наталья БАРЫШЕВА: «Театр сегодня должен приносить больше приятных эмоций»

Педагог-репетитор Одесского Национального академического театра оперы и балета, народная артистка Украины, кавалер ордена Княгини Ольги ІІІ степени педагог-балетмейстер», несравненная О

В Арцизском районе прошли соревнования ко Дню физкультуры и спорта

В селе Прямобалка в рамках 51-й спартакиады среди сельских коллективов физкультуры 2018 года прошли соревнования по трём видам спорта: мини-футболу, армрестлингу и перетягиванию каната.

Головні призи поїхали на Одещину

Уродженець Любашівки, директор Десантненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кілійського району  Олександр Моренко переміг в ювілейному 40-му Всеукраїнському турнірі з шашок-64 «Бершадська нива-2018», який

Здание нового РАГСа – подарок Президента

Работы по строительству нового уникального здания  РАГСа  в Болграде, стоимость которых превышает 11 миллионов гривен, не прекращаются ни на день. 

Ювілей студії танцю «DanceWorld»

Тільки-но місто Татарбунари відсвяткувало свій день народження, та й одразу почало готуватися до нового свята. Цього разу це було феєричне шоу на честь ювілею студії танцю «DanceWorld».

Кому нужна «своя» газета?

Написала – и задумалась: по сути, коммунальные газеты создавались, чтобы донести информацию, исходящую от власти, тем, кто ее избирал.

Довгий шлях до свободи

… У числі перших «Хлібороб» не пішов на роздержавлення не тому, що колектив не бажав цього. Перепони  з’явились там, де й не снилось.

«На хліб вистачає. Але без масла»

Серед тих засобів масової інформації, які наближаються до завершення процесу роздержавлення – районна газета «Єдність». Не було сенсу йти у вільне плавання в числі перших.

Промінь надії ще є

Редактору районної газети «Промінь» Тетяні Погореловій до труднощів не звикати. Тринадцять літ тому вона, не маючи досвіду у журналістиці, очолила районку.

Від держави до реклами

Однією з головних тем бесіди, що відбулася у стінах нашої редакції стало роздержавлення ЗМІ.

Доктор Вольфганг Рессманн: Щоб врятуватися, друковані медіа мають одною ногою бути в інтернеті

Скориставшись нашою зустріччю у редакції як нагодою, ми запросили одного з керівників проекту «Change of Perspectives Media Education and Political Dialog», керівника німецького телекан

Редактор газети «Степові зорі» Лариса Токар:

— Я оптимістка і вірю, що наша газета успішно подолає усі перипетії роздержавлення. Ми його не боїмося. Наш колектив готовий працювати в нових економічних умовах як приватне підприємство.

Сторінки