27.05.2017

Як дід молодість згадав

У одній старій хатині баба з дідом жили.
Але раптом якась муха діда укусила.
«Не дивись, що сім десятків в мене за плечима,
Я ще знайду молоду!» – і хряпнув дверима.

Свадьба на фестивале

Третьего-четвертого июня в селе Ивашков Ко­дымского района Одес­ской области пройдет вто­рой этнофес­тиваль «Ко­дыма-фест», орга­­ни­зованный Кодым­ской ра­йонной государствен­ной администрацией, И

Два часа с Хоттабычем

Это был чудесный вечер. В зале Одесского русского театра царила необычайно теплая атмосфера.

Золоті миттєвості долі

Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В. Василька відзначає ювілей актора

Кровоносні судини економіки

Позачергова (шістнадцята) сесія Кодимської районної ради зібралася з приводу двох питань: зміни до рішень «Про затвердження програми з безпеки дорожнього руху в районі» та «Про районний бюджет Коди

Нарешті!

Кабінет Міністрів України на засіданні, що відбулося 24 травня цього року, ухвалив зміни до Постанови КМУ № 268 від 09 березня 2016 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівникі

Должны успеть

На прошлой неделе Одессу посетила министр образования и науки Украины Лилия Гриневич. В рамках визита она ознакомилась с новшествами, внедренными в одесской системе образования.

Вже літо зазирає у вікно

У Подільському районі готуються до позашкільного літа. На канікулах близько 70% школярів побувають у відпочинкових і оздоровчих таборах різного типу.

Снова о кори

На 17 мая в Одесской инфекционной больнице находилось 37 пациентов, больных корью. В основном это дети до 3 лет.

Воскресить Джинестру

В этом году на Суворовской аллее в парке культуры и отдыха им Т. Шевченко появится реконструкция средневекового подворья. Основой ее станет Сторожевая башня.

В гостях у д’Артаньяна и Дантеса

Двадцать третьего мая состоялось торжественное открытие нового музея кино Одесской киностудии, расположенного рядом со знаменитым павильоном имени Веры Холодной. 

Книжчине свято

Щороку в Україні виходять нові книжки. Однак жителі Одеської області, на жаль, про вітчизняних авторів ХХІ століття знають ще мало.

Гордость одесской науки

Для всего мира Одесса – не только «жемчужина у моря», но и современный научный и образовательный центр.

Щоб врятувати життя

На Чорноморському полігоні навчального центру Військової академії (м. Одеса) курсанти-старшокурсники провели комплекс занять із тактичної медицини з військовослужбовцями строкової служби.

Про правові аспекти

У Військовій академії відбулася науково-практична конференція «Правова допомога військовослужбовцям, учасникам бойових дій, добровольцям та членам їх родин».

Сторінки