Вже літо зазирає у вікно

У Подільському районі готуються до позашкільного літа. На канікулах близько 70% школярів побувають у відпочинкових і оздоровчих таборах різного типу.

У 29 навчальних і сімох дошкільних закладах готують кімнати відпочинку, спортивні майданчики, стадіони. Налаштовуються на роботу вкрай потрібні в цей період викладачі музики та фізкультури. Школи складають списки учнів, що перебуватимуть у таборах, плани роботи, журнали інструктажів із техніки безпеки. Проведено перевірки денних таборів. 

Працюватимуть гуртки від Центру дитячої та юнацької творчості, районної ДЮСШ. Перед­бачаються спортивні змагання, краєзнавчі  екскурсії, конкурси, фестивалі, інтелектуальні турніри. В десятьох спеціалізованих загонах навчатимуться англійської мови 150 дітей.

– Першого червня розпочнуть роботу 29 денних таборів. Тривалість зміни – два тижні. У змінах, забезпечених гарячим харчуванням, побувають 1350 дітей – це 65 відсотків. Звісно, працюватимуть і заміські табори, – розповів головний спеціаліст відділу освіти Микола Першегуба.

Передбачено різні види фінансування, зокрема й за батьківські та спонсорські кошти. Спонсори оплатять і деякі з екскурсійних поїздок.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті