28.02.2017

Мозговой штурм для одесситов

В выставочном зале Одесского морского порта состоялся научно-практический семинар на тему «Историко-культурное наследие г.

Зачем им ваза?

Уважение к праху усопших может показаться кому-то пережитком прошлого, поклонением некоему фетишу. Ведь оскорбить покойного надругательством над могилой невозможно. Но это лишь на первый взгляд.

Беззащитное кладбище

В морозный будний день на Северном кладбище в Одессе немноголюдно. Одинокие посетители пробираются по сугробам еще нерастаявшего снега к могилам своих родственников и близких.

Заохочені командиром

Двосторонні командно-штабні навчання завершилися для військовослужбовців 28-ї Окремої механізованої бригади блискучою перемогою.

Рідна оселя

Такою для військовослужбовців під час перебування в пункті постійної дислокації є казарма. А це означає, що й доглядати службове приміщення треба так само дбало, як і власну оселю. 

Навчалися одне в одного

Завершилися командно-штабні навчання з офіцерами батальйонної, дивізіонної ланки та управління 28-ї окремої механізованої бригади.

«Сталеві янголи» чекають

Театр починається з роздягальні, а військова частина – з КПП.

Стала солдатом мати

…Лютий 2015-го. За вікном – третя година ночі. Мирослава вже тижнів зо два сама не своя – не їсть, не спить. Чотирнадцять днів і безсонних ночей додали їй років.

Незламний

– Бій у розпалі. «Гради» луплять не на жарт. Раптом неймовірний біль і… все… Мов у тумані бачу друга Ігоря, він лежить. Його привалило куском фосфору. Біжу.

Династія

Віктор Андрійович Лапатєй – підполковник Служби безпеки України у відставці.

Таке його призначення

Головний девіз доцента кафедри повітрянодесантної підготовки факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ Військової академії (м.

Битва за бундестаг

«Неужели Германию ждут грязные предвыборные баталии по образцу избирательной кампании в США?», – задается вопросом автор статьи в «Focus» Ульф Людеке. 

Пенсии сегодня и завтра

Пресс-конференция руководителей Главного управления Пенсионного фонда Украины в Одесской области, состоявшаяся 14 февраля, была посвящена итогам работы в 2016 год

З редакційної пошти

До редакції «ОВ» надійшов лист, пов’язаний із публікацією 21 січня, де йшлося про конфлікт у Затишанському НВК.

Ядовитая «двушка»

«На протяжении двух лет в квартире, где я живу, меня пытаются отравить неизвестные мне лица», – с таким заявлением обратилась в нашу редакцию 62-летняя Татьяна Анатольевна Воронкова. 

Сторінки