Ветерани – знову чемпіони

Відбулися матчі 25-го, передостаннього туру першості України з футболу другої ліги, де Одещину в групі “Б” репрезентують три клуби.

На стадіоні “Спартак” одеська “Пальміра” (тренер Віктор Богатир), що претендує на призове місце, приймала ФК “Олександрія”, що посідав третю позицію і випереджав суперників на три очки.

Цілком зрозуміло, ціна поєдинку була висока. Тим більше для одеситів зустріч мала характер реваншу. В першому колі вони поступилися – 0:1.

Забігаючи вперед, скажемо: на думку фахівців, цей матч у нинішньому сезоні в “Пальміри” був один із найкращих. Господарі від надійних дій у рухливому захисті миттєво переходили до контратаки. На 35-й хвилині з правого флангу на лівий зробив передачу Анатолій Бондаренко. Не вагаючись, Богдан Босецький із льоту метрів із 15-ти послав м’яч у далекий кут воріт – 1:0. Гості не змирилися з таким плином подій. Кілька разів виручав одеситів воротар Олексій Жуков.

Другий тайм минув іще напруженіше. На 63-й хвилині Валерій Перекитний, що вийшов на заміну, з великої відстані потужним ударом влучив у “дев’ятку” – 2:0.

Так, переможно господарі завершили матч.

Цього дня овідіопольський “Дністер” далеко від дому зустрічався з ФК “Севастополь”. Гості опинилися в ролі відігравальників. На 65-й хвилині Олег Ільченко відновив рівновагу, а в додану хвилину овідіополець Олександр Казакевич забив вирішальний гол – 2:1.

Одеський “Реал” у Кіровограді помірявся силою з клубом “Зірка”. Нульова нічия.

Становище наших команд: “Пальміра” посідає третю позицію – 42 очки, “Реал” – сьому – 36 пунктів, “Дністер” – десяту – 28 очок.

*Триває відкрита першість Одеси з футболу серед команд ветеранів шкіряного м’яча, присвячена пам’яті начальника Чорноморського пароплавства Олексія Данченка.

В черговому дев’ятому турі найзначніший результат зафіксовано в Іллічівську, де “Моноліт” забив “Истоку” вісім м’ячів, пропустивши два.

Решта матчів: “Пресмаш” – “Дзержинка” – 0:3, “Чага” – “Отрада” – 2:3, “Укрпошта” – “Маяк” – 3:1, “Нептун” – “Хімік” (Южне) – 2:2, “Порто-Франко” – “Хлібодар” (Іванівка) – 0:2.

Із 16 команд, що стартували, на жаль, зійшов із дистанції “Чорноморець”, у складі якого грали справжні майстри спорту.

Провідні позиції посідають: “Моноліт” (тренер Валерій Марущак) – 22 очки, “Ришельє” (Петро Чилібі) і “Укрпошта” (Микола Жужурун) – по 18, “Хлібодар” (Іванівка) і “Отрада” – по 16 очок.

*Досить напружено відбувається розіграш першості області з футболу серед 14 юнацьких і дорослих команд, поділених на дві територіальні зони: Південь і Північ.

Підсумки шостого туру у “південців”: “Агробуд” (Кілія) – “Портовик” (Іллічівськ) – 0:2, “Придунаєць” (Кілія) – “СКАД” (Болград) – 2:0, “Дунаєць” (Ізмаїл) – “Тирас-2500” (Білгород-Дністровський) – 2:4. Попереду “Тирас-2500” і “Дунаєць”, що набрали по 12 очок.

Матчі за участю “північан”: “Атлетик” (Велика Михайлівка) – “Олімп” (Ширяєве) – 1:1, ФК “Біляївка” – ФК “Кодима” – 2:0, “Капо” (Комінтернівське) – ФК “Березівка” – 1:1.

Передує ФК “Біляївка” – 13 очок.

*У Києві на “Олімпійському” розіграно суперкубок України з футболу серед ветеранів. Зустрічалися чемпіони країни-2004 “Ришельє” (Одеса) та володар Кубка-2004 “Шахтар” (Донецьк).

Одесити взяли гору - 3:1. У переможців голи забили Сергій Гусєв – два і Олександр Бондаренко, у переможених – Ігор Акопов.

Найліпшими гравцями матчу визнані форвард Сергій Гусєв і воротар донеччан Валентин Єлінскас.

Склад Ришельє: Акоп’ян, Спіцин, Андросов, Телесненко, Ралевич, Пошехонцев, Сак, Кошелюк, Макан, Гусєв, Бондаренко, Жарков, Чилібі (тренер), Ґаґауз, Никифоров, Рєзник, Ґілерман.