Рідний край очима дітей

Напередодні Нового року отримали нагороди переможці конкурсу до Дня місцевого самоврядування. Конкурс проводився під патронатом голови Любашівської районної ради Євдокії Байдиш. Учні шкіл представили понад двісті робіт: малюнки на тему «Село очима дітей» і твори в номінаціях «Якби я був сільським головою», «Якби директором школи був я», «Якби я був фермером».

Трьома переможницями в написанні творів стали дівчата. Найпереконливішою, на думку журі, на посаді селищного голови була учениця 9­А класу школи­гімназії з Любашівки Олена Московчук. Вона уже сьогодні думає, як провести акцію «Облаштуємо наше селище разом». Мріє облаштувати дитячі майданчики, а проект парку, на її думку, має представити справжній архітектор, і передбачити в ньому різні скульптури, зручні лавки, зелений ландшафт і, звичайно ж, фонтан.

Любашівка багата на ставки, тож школярка вже сьогодні бачить на їхніх берегах пляжі. Пише й про погані дороги, які слід ремонтувати.

Дев’ятикласниця з цієї ж школи Вероніка Воронова у віршованій формі висловилася чітко, що б вона зробила, якби стала директоркою школи. Придбала би потрібне знаряддя, зокрема хімічні реактиви, лабораторне приладдя, щоб науки можна було практично вивчати, а не лише теоретично. Учениця вважає: щомісяця треба різні змагання проводити. А ще в їдальні б усе змінила, щоб кожна дитина в ній – їла і пила! До речі, в гімназії харчуються лише діти початкових класів. Мабуть, варто частіше подібні конкурси проводити, щоб дорослі могли почути, де вони недопрацьовують, і брали зауваження дітей до уваги.

Тетяна Маліборська з Ясенового теж у віршованій формі розповіла про фермерування, як з’ясувалося, краще за ровесників.

Визначено переможців і в конкурсі малюнків за трьома віковими категоріями.

Нагороди переможці отримали від Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, Троїцького сільського голови Віктора Бондаренка, Ясенівського сільського голови Василя Герасименка, голови районної громадської організації «Біла акація» Надії Якименко. Учнів привітали голова райради Євдокія Байдиш та голова райдержадміністрації Олексій Вовк.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті