До «Роксолани» за гарною зачіскою

Левадівська сільська перукарка Алла Григораш за кілька хвилин змайструє з волосся справжній шедевр. Адже займається цією справою добрий десяток літ.

У її приватному салоні «Роксолана» залюбки роблять зачіски як односельчани, так і модниці з навколишніх сіл. Свою приватну справу молода жінка відкрила торік, а до цього вісім років трудилася в одній з одеських перукарень. З обласного центру наважилася переїхати у село – винаймати житло стало дорого, та й сина Романа потрібно було влаштовувати у школу. Мешкає майстер–перукар у дідусевій хатині з чоловіком В’ячеславом, який працює водієм. Як заведено у селі, обжилися власним господарством, облаштували водогін та інші зручності.

Щоранку, провівши чоловіка на роботу, а первістка до школи, Алла Володимирівна поспішає до сільського Будинку культури, де орендує невелику, власноруч обладнану кімнату. Свій фах діловита жінка здобула на перукарських курсах в Одесі, вдосконалювала його у Київському національному університеті культури і мистецтв ім. Поплавського. Щоправда, там їй вдалося провчитися лише один рік: престижне навчання виявилося дуже дорогим, не по кишені незаможній дівчині. Проте отриманих знань, а ще більше одеської практики вистачило Аллі Григораш, щоб стати справжнім майстром–віртуозом. Вона придбала професійний перукарський інструмент та усе інше, необхідне для роботи. Перші клієнти не забарилися. Адже зробити стильну зачіску, стрижку, пофарбувати волосся, у Алли дешевше ніж у райцентрі, а туди ще потрібно годину їхати.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті