Нові подробиці про діда мороза від очевидців

Чи вірите ви в Діда Мороза? Із цим запитанням я звернулася до дітей на одному з новорічних ранків в одеському дитячому садку. Більшість із них здивувалася тому, що я смію сумніватися в його існуванні. Але моє запитання спонукало їх до цікавої розмови.

П'ятирічна Снігурочка Настяупевнена, що щедрий дідусь приходить до дітей на ковзанах.

– А мішок привозять на санях олені, – просвіщає мене дівчинка. – Дідусь тихенько відчиняє двері, обережно заходить до кімнати й кладе подарунок під подушку. А що подарувати, він запитує у батьків. Вони говорять йому – слухалася я чи ні і який подарунок мені потрібно подарувати.

– Ні, усе не так, – хитає головою Вовченя Мишко. – Дівчата, як завжди, все плутають. Дід Мороз приїжджає на санях. А у них запряжені не олені, а ослик. Мені особисто дідусь його показував. Він у нього в хліві живе. І під Новий рік ослик розвозить разом з Дідом Морозом і Снігурочкою подарунки слухняним дітям.

– Нічого ви не знаєте, – долучається до розмови Зайчик Микита.– У Діда Мороза костюм червоний, мішок червоний – отже, приїжджає він на червоній «тачці Макквин», як з мультика. Ну як, запитується, він до усіх встигне на оленях або ослику? А в машині турбо швидкість і навігація, яка показує, хто добре поводився упродовж року. Щоправда, мама говорить, що цього року навігація на мене не вкаже, тому що я балувався. Але я Дідові Морозу щиро скажу, що більше не буду…

Ми поцікавилися у дітей з районів області, що вони думають із цього приводу. Адже кому, як не дітям краще знати всі подробиці про чарівний візит Діда Мороза.

Єва Лук'янова, 5 років (м. Бе–ре–зівка):

– Я бачила, як Дід Мороз приносить подарунки до нас у дитячий садок. Але про те, хто кладе подарунок мені під ялинку, нічого сказати не можу. Знаю тільки, що він приїжджає на санках із дзвіночками. У них запряжені гарні конячки. Він управляється так швидко, що його неможливо побачити. Я дуже хочу одержати рожеві кришталеві туфельки, які можна носити. Гадаю, він уже знає про моє бажання, тому що наша вихователька Лариса Віталіївна допомогла мені написати йому листа і ми відправили його поштою.

Дмитрик Іванов і Едик Гафурук (м. Березівка):

– Я бачив помічника Діда Мороза, коли він купував подарунки. Тато сказав, що Дідусь Мороз літає по небу на оленях. Я його на власні очі не бачив, але чекати буду…

– А я знаю, що він заходить до хати через димохід. У Діда біла борода й величезний червоний мішок. З нього він дістане для мене робота.

Єва Єгорова, 6 років (м. Арциз):

– Дід Мороз прилітає до нас на літаку. Йому ж треба поспішати, щоб встигнути привітати усіх дітей. А шапка в нього чарівна. Коли вона в нього на голові, він ніколи не стомлюється. А як тільки зніме – засинає (він же старенький). Живе Дідусь Мороз у далекій країні. У нього там крижаний будинок і багато тюленів. Вони його веселять і прислужують йому: кашу йому варять, борщ, котлети, торт і булочки. А він їсть і дивиться телевізор.

Сашко Михальченко, 7 років (м. Арциз):

– Дід Мороз прилітає з неба на санях. Улітку він ремонтує їх, чистить шубу й спить на дивані. Узимку прокидається, надягає шубу і летить до дітей. До речі подарунки в мішок йому приносять мишки. Вони розумні, навіть наші листи йому читають. У Діда Мороза є діти. І дружина в нього теж є – Баба Мороз. І родичі у нього є – Морози. А він – найголовніший – Директор усіх Морозів.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті