Нехай іде життя за гороскопом!

У дитинстві Наталя Мирзабекова навіть і не знала, що народилася в рік Змії. Адже в її родині якось не надавали значення тонкощам східного гороскопу та не зіставляли риси характеру з описами астрологів. Але на долі Наталі Олександрівни все ж таки позначився вплив цієї загадкової тварини, бо все своє життя жінка вирішила присвятити медицині, символом якої є чаша, оповита змієм.

Тож у 2013–й – рік Чорної Водяної Змії – Наталя входить із якимось особливим передчуттям дива та вірою в те, що її мудра покровителька буде милосердною та змінить будні лише на краще.

Ще навчаючись у школі, Наталя й не мріяла про освіту медичної сестри. У своїх підліткових фантазіях дівчина бачила себе слідчим, що розплутує якісь злочини та бореться за справедливість. Але одного дня батько поклав край мріям своєї доньки, сказавши, що така робота – не на жіночі плечі. Мовляв, нехай цим займаються мужні чоловіки. У цей же час мати стала активно наполягати на здобутті освіти бухгалтера: хороший спеціаліст завжди буде затребуваний на будь–якому підприємстві.

Наталя послухала якийсь час настанови батька й матері і вчинила по–своєму – після закінчення дев’яти класів вступила до Одеського медичного училища №3.

– Якщо сказати правду, то таким кроком хотіла заспокоїти батьків, – весело посміхається Наталя Мирзабекова. – Думала, провчуся в медучилищі якийсь рік, а потім піду омріяним шляхом. Та не так сталося, як гадалося. Заняття медициною так захопили мене, що про свої дитячі фантазії я геть забула!

Одразу по закінченні училища дівчина влаштувалася на роботу до Фрунзівської центральної районної лікарні. Після декретної відпустки працювала медсестрою в хірургічному відділенні. Мабуть, навіть зайве буде розповідати про те, які хворі потрапляють до хірургії. Бувало, від вигляду ран молода медсестричка непритомніла, але з роками прийшов досвід і нині жінка не уявляє себе на іншому місці.

Зараз Наталя Олександрівна трудиться акушеркою в пологовому відділенні ЦРЛ, тож притаманні Змії мудрість, рішучість, терпіння та впевненість дуже допомагають у повсякденній роботі. Адже щодня, кожної хвилини акушерці слід щось виважено вирішувати, щоб допомогти породіллі. Звичайно, основна відповідальність лягає на плечі лікарів пологового відділення, але й акушерці неодноразово до–водилося приймати пологи самостійно. Тож від професійних дій Наталі Олександрівни також залежить багато що.

Після напруженої зміни жінка черпає сили й енергію від спілкування зі своїми дітками. Повнолітню донечку і маленького синочка Наталі доводиться ставити на ноги одній, хоча батько і бере участь у їхньому вихованні. Довгими зимовими вечорами жінка любить плести та, разом із дітьми, малювати. Донечка знає, що завжди може розраховувати на допомогу матусі, коли треба виготовити якийсь плакат чи стінгазету. Бо ж майстерності та фантазії Наталі Олександрівни вистачить не на одну таку роботу.

За східним гороскопом 2013 рік обіцяє бути щедрим на подарунки та сюрпризи. Це дуже важливий, вирішальний рік для багатьох людей, період справедливості, неспішності, мудрості і водночас – випробування несподіваним поворотом подій.

– Я з нетерпінням чекаю початку «свого» року, – говорить Наталя Мирзабекова. – Хочу провести його яскраво, адже наступного «господарювання» доведеться чекати довгих дванадцять літ. А якщо гороскоп астрологів справдиться, буду справді щасливою!

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті