І знову 0:2…

Склад «Чорноморця»: Боровик, Хочолава, Ковалець (Смирнов, 86), Мурашов (Насимі, 78), Філімонов (капітан), Шаповал, Переверза (Соломка, 88), Мартиненко, Данченко, Петько.

У неділю, через 9 місяців, уболівальники «Чорно­морця» змогли побачити поєдинок за участю улюбленої команди на її рідній арені. У гості до підопічних Олександра Бабича завітав чемпіон України – київське «Динамо».

У попередньому чемпіонаті країни одесити двічі поступилися киянам з однаковим рахунком – 0:2. Такий же результат був зафіксований у звітному матчі – і знову на користь «Динамо».

Одесити впевнено протистояли чемпіонові. Чудову можливість відкрити рахунок наш хлопці вгаяли на 87-й хвилині: м'яч після удару Насимі пролетів поруч зі стійкою. І відразу прийшла відповідь. На 89-й хвилині в результаті масованої атаки м'яч потрапив до Мораеса, і новобранець «Динамо», стоячи спиною до воріт, несподівано пробив п'ятою. Боровик навіть не встиг зреагувати на удар – 0:1. А ще через 2 хвилини  партнери вивели Ярмоленка сам на сам із воротарем, і киянин, якого преса сватає в «Тоттенхем», поставив переможну крапку – 0:2.

Хто знає, як зіграли б одесити, якби вийшов на поле Владислав Калитвинцев. На жаль, за умовами оренди він проти «Динамо» відіграти не може.

Відзначимо, що, незважаючи на поразку, двадцять дві тисячі відданих уболівальників проводжали свою команду заслуженими оплесками.

Після трьох турів «Чорноморець» має 1 очко і посідає 13-те місце у турнірній таблиці.

Наступний поєдинок одесити проведуть 8 серпня в гостях із львівськими «Карпатами».