Єдиною громадою

Протягом останніх діб на Приморському напрямку в районі проведення АТО російсько-окупаційні угруповання активізували обстріли українських позицій, здійснюючи провокації, переважна більшість із яких відбувалася вночі. Обстріли з боку ворога з використанням стрілецької зброї були зафіксовані неподалік від Гнутового, Талаківки, Лебединського та Широкиного.

В той же час на околицях Павлополя близько 20 години бойовики випустили п’ять мін калібру 82 міліметри. А в результаті гранатометного вогню супротивника на підступах до Мар’їнки поранення зазнав один український захисник. Демонструючи стриманість заради миру, українські військовослужбовці суворо дотримувалися мирних домовленостей і вогонь у відповідь не відкривали.

Під час розмови із захисниками українських позицій неподалік Чермалика вони наголосили, що живуть однією громадою. Воїни цінують життя своїх побратимів й у будь-яку мить готові прийти один одному на допомогу, виконати завдання, дотримуючись девізу: «Один за всіх і всі за одного».

м. Маріуполь

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті