Зустріч з новою книгою

Вже дев’ятнадцять років поспіль Одеська національна наукова бібліотека організовує Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині». Це визначна подія для фахівців книговидавничої справи, спеціалістів в галузі книгознавства і, звичайно, поціновувачів книги. Також до уваги були презентовані нові видання відомих письменників та науковців України. 

Зокрема, в рамках проекту «Українська книга на Одещині», в ОНУ ім. І.І. Мечнікова на історичному факультеті пройшла презентація книги Р.В. Нагнибіди «Літописи церковні Балтського повіту Подільської Губернії, 1866-1899 рр.». Після закінчення презентації відбулась автограф-сесія з упорядником в головному корпусі книжкової скарбниці півдня України, під час якої були представлені праці дослідника. Кожен відвідувач бібліотеки мав змогу поспілкуватися з автором.

Руслан Нагнибіда – дослідник, історик, археолог, здобувач Центру Пам'яткознавства НАН України і Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, молодший науковий співробітник відділу наукової та культурно-освітньої діяльності «КАМ'ЯНЕЦЬ».

Працюючи над книгою протягом 2-х років, дослідник проаналізував історичні джерела міста Балта. Автор висвітлює культурну спадщину Поділля, представляє до уваги сім рукописів церковних літописів, додатки витягів з архівних справ, інвентарних описів сіл. Книга містить картографічні та іконографічні матеріали. 

«Літописи церковні Балтського повіту Подільської Губернії, 1866-1899 рр.» – книга, яка буде корисна для істориків, археологів, релігієзнавців, краєзнавців та багатьом людям, яким цікава історія України, а зокрема – містечок Поділля. 

Ближче ознайомитися з краєзнавчим виданням запрошуємо Вас у приміщення ОННБ. 

Тетяна Сисак, співробітник ОННБ

Выпуск: 

Схожі статті