Дипломатична підтримка

Днями посол США в Україні Марі Йованович відвідала з робочим візитом Одесу. Вона зустрілася з керівництвом області, членами громадських організацій, які активно беруть участь в реформуванні нашої держави. Зокрема, посол поспілкувалася з активістом Олегом Михайликом, який торік зазнав нападу. Пані Йованович зазначила, що будь-які загрози громадянському суспільству мають бути ліквідовані, а злочини проти свободи волі розслідуватися належним чином.

- Українці мають побудувати сильну країну, щоб дати відсіч російській агресії , - зазначила Марі Йованович в ефірі одеському телеканалу «Думская».  – Це потребує системної роботи. Сюди входять не тільки майбутні вибори, а й боротьба з корупцією,  розбудова сильних збройних сил. Це все однозначно може зробити український народ, який буде тримати відповідальними своє керівництво: лідера країни, депутатів, прем’єр-міністра та всіх інших. Сполучені Штати продовжують підтримувати Україну, так днями в Одесі пришвартувався ракетний есмінець «Дональд Кук». Ми надсилаємо чіткі сигнали, що США та Європейський Союз підтримують Україну.

Одним з важливих пунктів одеського візиту Марі Йованович, була зустріч з головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим. Керівник ОДА нагадав, що торік фінансова допомога Україні від Сполучених Штатів зросла майже на 700 мільйонів доларів. Ці кошти, зокрема, були спрямовані на підтримку реформ, яких потребує Україна, лікування наших громадян, які постраждали внаслідок бойових дій на сході нашої держави. Але найголовніше те, що ми не лишаємось сам на сам в боротьбі з агресором, який поки що значно сильніший за нас.

«Ми вдячні за всебічну підтримку, яку США надає Україні у боротьбі з російською агресією. На міжнародній арені, в оборонній чи енергетичних галузях — ми знаємо, що Україна може розраховувати на партнерську допомогу. Ми відчуваємо вашу підтримку у конкретних речах, і для нас це надзвичайно важливо», — подякував Максим Степанов послу США під час робочої зустрічі.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті