Всеукраїнська естафета Пам’яті: від Роздільної до Біляївки

Традиційно Всеук­раїнську ес­та­фету пам’я­ті «Слава визволителям України!»  Біляївка приймає від Роздільної напередодні Днів визволення району від фашистських загарбників.

Почесні гості з Роздільнянського району на мітинг в Біляївці доставили  святі атрибути естафети – штандарт військових формувань визволителів краю, пам’ятний альбом  та стріляну гільзу з землею з місць найкривавіших боїв  у квітні 1944 року. 

На мітингу з палкими словами вдячності на адресу ветеранів звернувся голова Біляївської райдержадміністрації Василь Самокиш:

– Цей подвиг всіх, причетних до Перемоги, – гідний приклад і взірець патріотизму, самопожертви заради миру, віри у непорушну єдність нашого народу. 

Ветеранам-переможцям, почесним жителям Біляївки Михайлу Шуляку, який визволяв наше місто 75 років тому, Миколі Циганку, фронтовикам Євгенії Колотиловій, Севастьяну Коваленку  вручено подяки. Всі разом вшанували героїчний подвиг визволителів  хвилиною мовчання і покладанням  квітів до меморіалу Слави в центрі міста. Живі квіти вдячної пам’яті  учасники традиційного велопробігу повезли від меморіалу до  пам’ятника захисникам водопровідної станції «Дністер».

Символи Всеукраїнської естафети пам’яті передали у районний музей. Звідси вони 12 квітня відправилися далі, до Овідіополя.

Выпуск: 

Схожі статті