Скарбниця часу відкрилась для учнівства

Міжнародний день музеїв Татарбунарський районний історико-краєзнавчий музей відзначив з учнівством: для школярів було розроблено тижневу програму «Музей – скарбниця часу». 

П’ятикласники знайомились з минулим Татарбунарського краю, а також намагались самі прасувати старою праскою, виткати килим на ткацькому верстаті, у ролі тогочасних школярів зробити деякі написи на грифельній дошці. Усі ці дійства викликали у маленьких відвідувачів жваве захоплення. Учні 9-10 класів ознайомилися з традиціями та обрядами краю, побутом прародителів та археологічною спадщиною Татарбунарщини. 

Особливу зацікавленість у юнаків та дівчат викликала історія міста, яка залишилася на світлинах. Переглядаючи їх, молодь поринула у атмосферу Татарбунар початку та середини 20 століття.

- Сьогодні музей - це ще й культурний центр, який функціонує як платформа, де творчість поєднується зі знаннями, а відвідувачі можуть так само творити, ділитися та взаємодіяти, - зазначила т.в.о. директора музею Ірина Найдьонова-Кіріяк. - Саме тому темою Міжнародного дня музеїв у 2019-му році обрано: «Музеї як культурні хаби: майбутнє традицій».

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті