22.05.2019

ОТГ починають з благоустрою і безпеки

У райцентрі капітально ремонтується ділянка вулиці Володимира Князя, що веде до Меморіалу Слави, а також укладається плитка на площі перед Будинком культури. 

Ждут Дунайскую весну

Фестиваль искусств «Дунайская весна», традиционно «закрывающий» весну в Измаиле, состоится 25 мая на аллее Дружбы народов. В этом году «Весна» могла стать юбилейной – 50-й.

Громади підтримали лікарів

Рентгенодіагностичне обладнання районної лікарні давно потребувало осучаснення. На цьому неодноразово наголошувала лікар-рентгенолог Тетяна Страшко.

Світ сповнений загроз

Нещодавно долучилася до спільного чату нашого будинку у «Вайбері».

Кордон українського Придунав’я: життя – у робочому ритмі

Співробітники оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держприкордонслужби та Ізмаїльського відділу Національної поліції за підтримки групи реагування патрульної поліції на автод

Побачити «Вулкан»

Нещодавно в український прокат вийшов «Вулкан» Романа Бондарчука – один з найбільш гучних вітчизняних фільмів минулого року.

ТЕМА НОМЕРА: БЕЗПЕКА ХАРЧУВАННЯ Узнаем ли правду о нашей еде?

Новая маркировка пищевой продукции появится на отечественном рынке. Кого больше она защитит – производителей или потребителей?

ТЕМА НОМЕРА: БЕЗПЕКА ХАРЧУВАННЯ Вітамінний сезон: як обійтись без неприємних сюрпризів

Наскільки безпечна  перша полуниця та інша весняна продукція теплиць та городів? За відповіддю на це питання наш кореспондент вирушив до фахівців Одеськог

Приходите, будем рады!

Пару лет прошло, как я написал статью - точнее, заметку - под заголовком «Интернет не заменит тренера». Не отказываюсь от своих слов и сегодня.

Вареники - Божі хваленики

У Балті відбувся другий фестиваль українських страв «Пан Казан», і злива йому не завадила. 

Дороги ломают быстрее, чем строят

Капитальный ремонт автодороги Кучурган — Раздельная еще не завершился, а грузовой рабочий транспорт местных песчаных карьеров уже изрядно ее разрушил.

Щоб місто не втрачало можливості

 Свого часу через відсутність сучасного Палацу спорту  Одеса втратила можливість провести кілька престижних чемпіонатів - з баскетболу та  хокею, не відбулося Євробачення на чорноморських  берегах.

Концерт для Скрипки с оркестром

23 мая  во второй раз в Одессе откроется Летний театр «Морвокзал», который на протяжении всего туристического сезона будет радовать одесситов и гостей города яркими концертами и выступления

Скарбниця часу відкрилась для учнівства

Міжнародний день музеїв Татарбунарський районний історико-краєзнавчий музей відзначив з учнівством: для школярів було розроблено тижневу програму «Музей – скарбниця часу». 

Юбилей одесской святыни

22 мая Свято-Михайловский женский монастырь отмечает 175 лет его основания.  

Сторінки