Перше золото за 15 років

Ізмаїльський прикордонний загін святкує першу за 15 років перемогу — на чемпіонаті Державної прикордонної служби України з волейболу спортсмени-прикордонники здобули довгоочікувану перемогу. 

Турнір проходив в Одесі. Протягом трьох днів у спортивному комплексі ФСТ «Динамо» за право називатись найкращими у цьому виді спорту зійшлися команди з Чернігівського, Чопського, Луцького, Мукачівського, Ізмаїльського, Білгород-Дністровського, Херсонського, Луганського прикордонних загонів, Одеського загону морської охорони, Головного центру підготовки особового складу, кінологічного навчального центру, окремого контрольно-пропускного пункту «Київ». Усього в чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів з різних куточків країни. 

Ігри першого дня у групах вже визначили певних фаворитів. У першому півфіналі змагалися між собою команди Ізмаїльського та Білгород-Дністровського загонів, а у другому - Чернігівського прикордонного загону та ОКПП «Київ». 

В фінальному протистоянні за третє місце зустрілись команди Білгород-Дністровського загону та ОКПП «Київ». Спортивні колективи не бажали поступатися один одному, проте згодом аккерманці переломили хід гри на свою користь і впевнено перемогли киян у двох сетах з рахунком 25:16 та 25:14, завоювавши бронзові медалі.

Фінальна гра за перше місце, у якій змагалися команди Ізмаїльського та Чернігівського прикордонних загонів, була неймовірно емоційною та непередбачуваною. До останнього моменту з впевненістю сказати, хто стане переможцем, ніхто б не наважився. 

Переможця визначив третій сет, який за регламентом тривав до 15 очок. Початок гри розпочався рівно. Проте в середині фінального сету спортсмени з Ізмаїлу зібрали волю в кулак та перемогли з рахунком 15:7. Команда Чернігівського прикордонного загону стала срібним призером чемпіонату. 

Зазначимо, що команда Ізмаїльського прикордонного останній раз ставала чемпіоном у 2004 році, а протягом 5 останніх років завжди залишалась на п’єдесталі пошани у якості срібних та бронзових призерів. Завдяки регулярним тренуванням та шаленій підтримці вболівальників їм таки вдалося привезти кубок до Ізмаїльського прикордонного загону. 

Чергову перемогу до спортивної скарбнички загону принесли граючий тренер капітан 2 рангу у запасі Сергій Базарник, старший лейтенант Вадим Трачук, старші прапорщики Ігор Кашуба та Олексій Токіой, старші сержанти Олексій Урсу та Олег Муравйов, сержант Сергій Курочка та молодший сержант Олександ Євтєєв. 

Під час церемонії нагородження організатори турніру подякували усім спортсменам за прекрасну й чесну гру, згуртованість та бажання розвивати спортивну складову у прикордонному відомстві.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті