Кордон українського Придунав’я: життя – у робочому ритмі

Співробітники оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держприкордонслужби та Ізмаїльського відділу Національної поліції за підтримки групи реагування патрульної поліції на автодорозі поблизу села Новоозерне Ізмаїльського району зупинили автомобіль «Mercedes» із контрафактною продукцією - понад 3 тони спирту. У водія жодних документів на вантаж не було. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст.204 ККУ (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). 

У Ренійському районі співробітники оперативних підрозділів Південного регіонального управління спільно із курсантами-стажерами Національної академії Державної прикордонної служби України (Ізмаїльський прикордонний загін), затримали громадян України та Молдови, які браконьєрили на озері Кагул - виловили понад півтисячі рибин різних видів у заборонений період недозволеним знаряддям лову – 10 сітками.

Попередня сума завданого збитку державі - понад 65 тисяч гривень. За фактом виявлення ознак злочину, передбаченого ст.249 КК України «Незаконний рибний, або інший водний добувний промисел», охоронці кордону направили повідомлення до Нацполіції. Улов та заборонені знаряддя лову правоохоронці вилучили до рішення суду. 

У Ізмаїльському прикордонному загоні відбувся триденний тренінг з порядку організації виявлення ядерних та радіоактивних матеріалів у пунктах пропуску. До навчань залучалися офіцери Ізмаїльського, Білгород-Дністровського та Одеського прикордонних загонів. Проводили заняття викладачі центру підготовки з протидії розповсюдженню зброї масового знищення Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби. Тренінг організовано за міжнародної технічної допомоги «Виявлення та припинення ядерної контрабанди», що надається Департаментом енергетики США. Він є одним із елементів розгалуженої системи підготовки персоналу Держприкордонслужби за напрямком підготовки протидії розповсюдженню зброї масового знищення та її компонентів. 

За матеріалами прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті