Завтра – день рибалки

Благодійність може мати різні форми і методи. Головне, щоб вона досягла своєї мети, тобто тією або іншою мірою була корисною суспільству в цілому і окремим його громадянам, які потребують допомоги.

Нещодавно у рибному господарстві "Барабой" Овідіопольського району відбувся третій Дитячий фестиваль спортивної рибної ловлі на поплавкову вудку. У ній взяли участь понад 30 хлопчиків і дівчаток з одеських шкіл-інтернатів, які проводять літні канікули в оздоровчому таборі "Вікторія", що розташований у районі Дачі Ковалевського. Головна мета цього заходу – надати школярам можливість поспілкуватися з живою природою, навчити їх дбайливому ставленню до неї.

Організаторами фестивалю виступили державне підприємство "Західно-Чорноморська рибоохорона", Одеська федерація рибальського спорту, клуб "Рибалка-спортсмен Одеси" та "Одеський клуб рибалок".

Фестиваль юних рибалок розпочався з того, що його організатори роздали всім учасникам нові вудки, коші, футболки і фірмові кепі, індивідуальні стільчики та інше необхідне спорядження. Як і належить у таких випадках, з молодими людьми було проведено інструктаж з техніки безпеки і до кожного з них прикріплено індивідуального секунданта, покликаного допомогти підготувати рибальські снасті, а під час змагань інструктувати своїх підопічних і попутно розкривати таємниці рибальської майстерності. Після такої прелюдії голова Одеської федерації рибальського спорту Ян Кронік побажав усім успішної риболовлі. І юні спортсмени вирушили до секторів на один з найкращих ставків, відведений господарями змагань – р/г "Барабой".

І от вже секунданти допомагають своїм підопічним підготувати снасті і місця риболовлі, у воду летять різні суміші для прикорму риби. Першим коропа-однолітка витяг із ставка вихованець інтернату № 5 Олексій Кошкін. Але улов йому не зараховується, оскільки був зроблений до стартового пострілу. І риба замість коша знову повертається до ставка.

Нарешті, дано старт змаганням. І розпочалася азартна робота – не тільки для юних спортсменів – рибалок, але й для їхніх старших товаришів. Двічі не пощастило номеру 17: першого разу у нього зламалося вудлище, другого – здоровенний короп обірвав волосінь і пішов разом з гачком і поплавцем на глибину... Але більше подібні неприємності, якщо не рахувати зривів з гачка риби, більше не повторювалося.

Рівно три години тривали змагання. Після їх завершення хлопців і дівчат почастували справжньою рибальською юшкою, піцою, екзотичними фруктами та солодощами. А тим часом компетентне журі підбивало підсумки, заповнювалися бланки почесних грамот, щоб за урочистих обставин вшановувати переможців і учасників Дитячого фестивалю рибної ловлі.

І от головний модератор фестивалю називає імена переможців, які визначалися відповідно до ваги спійманої риби. Таким чином, третє місце посів Андрій Гудзунов, друге – Руслан Шаєнко. Перше місце, з вагою 4 кілограми 205 грамів спійманої риби, виборов Дмитро Гончаренко.

Переможці змагань крім медалей відповідного достоїнства, одержали від спонсорів призи – спортивні набори для заняття роликовим спортом. Не залишилися без подарунків і інші учасники фестивалю. Крім рибальського спорядження, кожен з них одержав спортивні набори, які пригодяться їм та їхнім товаришам під час літнього відпочинку і оздоровлення, пакет з фруктами і, звичайно ж, Грамоту учасника Дитячого фестивалю рибного лову на поплавкову вудку.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті