З’являться нові азс, а фапи залишаться цілими

На пленарному засіданні IV сесії Любашівської районної ради шостого скликання, що проходила 28 січня, було розглянуто 12 питань, зокрема звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2010 рік і про порядок оформлення короткострокової оренди земельних ділянок, реорганізацію міської і діль­ничних лікарень в амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Після оголошення порядку денного голова райради Євдокія Байдиш вручила присутнім депутатам посвідчення і значки, а кільком іменинникам — пам’ятні подарунки.

Про виконання районного бюджету за минулий рік зві­тувала начальниця фінансового управ­ління райдержадміністрації Надія Житнюк, яка, підсумовуючи свій виступ, сказала, що дохідну частину бюджету було перевиконано, а всі видатки виплачені в повному обсязі.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Євген Овчар зазначив, що в районі виникла проблема з орендою 2,5 тис. гектарів невитребуваних паїв, 2,3 тисячі га земель запасу та близько 2 тисяч га земель соціальної сфери. За прогнозами Є. Овчара, можна додатково отримати півтора мільйона гривень орендної плати, якщо прискіпливо підійти до вирішення цього питання. Тож депутати одностайно затвердили цей важливий документ.

Питання про погодження робіт з розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів висвітлила начальниця відділу Держкомзему в Любашівському районі Оксана Дехтяренко, яка наголосила, що в червні поточного року ці роботи потрібно завершити. На сьогоднішній день розмежовано землі лише у селі Жовтневому Любашівської селищної ради та семи селах Гвоздавської сільської ради. Тому з вирішенням цього питання не слід зволікати. Слід додати, що у бюджеті розвитку сільських та селищних рад передбачені кошти на фінансування цих робіт.

Також депутати райради затвердили технічну документацію нормативної грошової оцінки 4 земельних ділянок площею 0,9 га на території Троїцької та Новоселівської сільрад, що підлягають переданню в довгострокову оренду ТОВ «Юридична компанія «Он-Лайн Гарант» для будівництва автозаправок.

Невелика полеміка виникла у сесійній залі при розгляді питання про реорганізацію Зеленогірської міської лікарні, Ясенівської, Троїцької і Бобрицької сільських лікарень в амбулаторії загальної практики сімейної медицини та затвердження відповідного положення. Депутатів хвилювало питання, чи не погіршиться через це якість медичної допомоги. За словами головного лікаря ЦРЛ Г. Бурлаки, завдяки цьому вивільниться 200 тисяч гривень, які направляться виключно на покращення медичного обслуговування населення. Григорій Якович запевнив присутніх, що в цьому році жоден фельдшерський пункт в районі не закриється.

Відповідним рішенням сесії райради депутатів, обраних по багатомандатному виборчому округу, було закріплено за територіальними громадами.

В роботі нинішньої сесії Любашівської районної ради взяли участь помічник голови Одеської облдержадміністрації Олександр Луговін та голова райдержадміністрації, депутат райради Олексій Вовк.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті