Любашівський

День народження – на все село

У родинному колі жителі Троїцького відзначили 252-гу річницю свого села та велике православне свято Трійцю.

На щастя і розквіт громади

На центральній площі села Бобрик Перший постав монумент  лелекам. Його відкриття приурочили до Дня захисту дітей.   

Для армійців допомога – до самої перемоги

Нещодавно на східному фронті в районі Волновахи з гуманітарною місією побували голова районної ради Сергій Паровик, депутат обласної ради Олександр Бондаренко, учасник Майдану і АТО Ярослав Швець.

ОТГ починають з благоустрою і безпеки

У райцентрі капітально ремонтується ділянка вулиці Володимира Князя, що веде до Меморіалу Слави, а також укладається плитка на площі перед Будинком культури. 

Одна на всіх

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у Любашівці відзначили урочистою ходою.

Згадати поіменно

Ветеранів Другої світової війни у Любашівському районі залишилося зовсім мало. А тих, хто у воєнне лихоліття  боровся на передовій за свою Батьківщину, – лише десять.

З «Юності» - у зрілий спорт

Нещодавно у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Любашівка було урочисто відкрито багатофункціональний стадіон зі штучним покриттям.

Озеленення продовжується

Напередодні Пасхи у селах Любашівської ОТГ висаджено понад тисячу молодих дерев. Неподалік стадіону «Колос» у Любашівці закладено парк під символічною назвою «Миколаївський». 

Велике прибирання: щоб на свята не було соромно

Небайдужі брат і сестра Сергій і Наталя Бурдові з Любашівки через соціальну мережу закликали земляків долучитися до акції з прибирання сміття.

Митарства «євробляхера»

Сьогодні українцю, якщо він не корупціонер або хабарник, щоб заробити достатню грошей на купівлю омріяного, хоча б і вживаного, імпортного авта, потрібно важко працювати в Україні або, здебільшого,

Ліс виросте на 2 тисячі гектарів

«Зелені легені» Любашівщини збагатилися 2,5 га нових лісових насаджень.

Вшанували пам’ять атовця шаховим турніром

14 квітня у Любашівці відбувся шаховий турнір «Меморіал Вадима Матросова».

Мир їм лише сниться

12 квітня 1944 року, згідно з наказом №4  Одеського військового комісара, створено Любашівський районний військовий комісаріат.

Пройшов від Одеси до Праги

З багатьох тисяч уродженців Любашівського району, які мужньо воювали на фронтах Другої світової війни і повернулися додому, до 75-річчя визволен

Осередок здорового дозвілля

На території опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 29 березня  урочисто відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям для занять футболом, волейболом та бас­кет­болом.

Сторінки