Любашівський

Півсотні школярів добиратимуться з комфортом

У поточному році підвезення учнів та педпрацівників Гвоздавської ЗОШ І-ІІІ ступенів до місця навчання і роботи забезпечуватиме новий автобус, придбаний в межах обласної програми «Шкільний автобус».

Над Вертепом – зірка ясна

За шістдесят шість літ, відколи бойків із корінням вирвали з рідного села Михнівець, що на західній Бойківщині, та переселили до посушливих степових сіл – Агафіївки, Пилипівки та Романівки, ці люди

Кошлатий друг

Підполковник міліції у відставці Василь Коваль про власного собаку мріяв з дитинства, коли ще мешкав у рідному Троїцькому.

Чемпіони області

У Любашівці відбулися фінальні змагання обласної спартакіади серед учнів загальноосвітніх закладів з волейболу.

Громади ретельно прораховують об’єднання

На громадських слуханнях з приводу добровільного об’єднання населених пунктів Новоселівської, Агафіївської, Іванівської, Сергіївської, Боківської сільських та Любашівської селищної рад в ОТГ з цент

Використати нові можливості

Любашівка, як і належить районному центру, приваблює своїм благоустроєм. Тішать око вулично-дорожня мережа, гарне вуличне освітлення та зелені насадження.

З-під крана вода безпечніша, ніж з колодязя

Ґрунтовий водоносний шар, що живить сільські криниці, поступово міліє, а вода не відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Перший пішов

На громадських слуханнях мешканці Агафіївської сільської ради висловилися за приєднання до Любашівки.

З теплом і без боргів

Заборгованості за спожиті енергоносії заклади освіти, культури та медицини у районі не мають.

Дві війни Дмитра Волошина

Першого листопада відзначає свій 95-річний ювілей любашівчанин Дмитро Захарович Волошин.

У дружньому родинному колі

У мальовничому Ясеновому-Першому днями святкували День села. Йому виповнилося 256 років. Лежить воно на лівому березі річки Кодими, обабіч шляху, який в’ється з Балти до Кривого Озера.

Нев’янучі барви

Вісімдесятип’ятиріччя від дня народження видатного нашого земляка, заслуженого майстра народної творчості України Ростислава Михайловича Па­лецького широко святкувалося у селі Троїцькому.

Корови є – випасати ніде

Для більшості селян корівчина-годувальниця нині є головним джерелом доходу.

Погляди розходяться

В Любашівці вкотре обговорювали питання утворення об’єднаних територіальних громад.

До нової української школи

еренції освітян Любашівського району начальник відділу освіти, молоді та спорту райдерж­адміністрації Анатолій Крячик повідомив, що нині мережа дошкільних установ налічує 21 дитсадок, з яких 10 – у

Сторінки