Гарнішає райцентр

Нещодавно на вулиці Соборній у Саврані почалися роботи з видалення старих дерев, що загрожують людям, прилеглим будівлям і лініям елект­ропередачі. А що ще планується в межах благоустрою?

На це запитання відповідає селищний голова Сергій Дужій:

– Благоустрій є пріоритетом у планах соціально-економічного та культурного розвитку на цей рік. Адже Саврань – лице району, тож мусить мати привабливий вигляд. 

Останнім часом до селищної ради не раз надходили звернення від савранчан щодо незадовільного стану тротуарів на центральних вулицях, зокрема на Соборній. Тому ремонт вирішили розпочати саме з цієї вулиці. Вже замовлено проектно-кошторисну документацію. Загалом на ремонт тротуару на Соборній заплановано півтора мільйона гривень. Виконавця робіт буде визначено на конкурсній основі. 

Водночас постала необхідність в оновленні зелених насаджень. І першим етапом стало зрізання старих, аварійних дерев. Потім проведемо викорчовування пнів, на місці яких восени посадимо молоді деревця. Крім того, замовили дизайнерський проект на озеленення центральних вулиць і частини селищного парку, де розташовані пам’ятники. Протягом року також оновлюватимуться огорожі біля Будинку творчості школярів і селищного кладовища. Продовжимо оновлення вуличного освітлення. 

На черговій сесії депутати селищної ради прийняли рішення і щодо поточного ремонту водогону. Спільно з ВУЖКГ розроблено найнезатратніший кошторис, у якому враховано безпосередньо вартість матеріалів і роботу виконавців. Згідно з ним, на суму 140 тисяч гривень буде відремонтовано ділянку водомережі довжиною 1150 метрів, що пролягає вулицями Довженка, Маяковського і провулком Мічуріна. 

Звісно ж, продовжимо ремонт дорож­ньо­го покриття. Обсяги залежатимуть від суми коштів, що надійдуть від сплати акцизного податку. Також шукатимемо інші джерела фінансування, аби провести кількаразове грейдерування, де це потрібно, та защебенити найпроблемніші ділянки.  

У планах на цей рік також придбання бульдозера для обслуговування сміттєзвалища та міні-трактора або мотоблока для комунальників.  

Не забуваємо і про наших малюків. З селищного бюджету виділено 150 тисяч гривень на облаштування ігрового майданчика в ДНЗ «Веселка» і 40 тисяч – на потреби дитячого садка в Гетьманівці.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті