25.03.2017

Тарас Шевченко: від мученика до поп-зірки

Поему Шевченка проілюстрували фотографіями героїв АТО

Наш конкурс – «Ярмарок сміху»

Людмила Андріївна Гожа живе в Подільському районі, викладає українську мову та літературу в Любомирському НВК «школа – дитячий садок» І-ІІ ступенів. 

Філологічні баталії

Не так давно, виступаючи перед семінаристами в Римі, Папа Франциск вжив два близькі, але не ідентичні за значенням італійські слова «mediatore» та «intermediario», щоб наголосити на різниці між свя

Наш цвіт, та не для нас

Минулого року Одещина – впродовж останнього десятиліття вже традиційно – посіла перше в Україні місце за кількістю громадян, працевлаштованих за кордон приватними кадровими агентствами, котрих на т

Гарнішає райцентр

Нещодавно на вулиці Соборній у Саврані почалися роботи з видалення старих дерев, що загрожують людям, прилеглим будівлям і лініям елект­ропередачі. А що ще планується в межах благоустрою?

С толком использовать бюджет развития

В Великомихайловской объединенной территориальной громаде за счет бюджета развития, который в прошлом году составил 8 млн 375 тыс.

Весняні турботи

Сезон весняно-польових робіт аграрії традиційно розпочали з підживлення озимих культур по мерзлоталому ґрунті, ще скориставшись лютневими вікнами.

Простились с героем

Жители Балтского района простились со своим мужественным земляком Леонидом Леонидовичем Галайчуком.

Соціальні картки для учасників АТО

У 59-му Будинку офіцерів військовослужбовцям, які проходили службу в АТО, було видано близько півтисячі соціальних карток.

Поновлюють бойовий вишкіл

На Одещині, у пункті постійної дислокації легендарної 28-ї окремої механізованої бригади відбувся прийом військовозобов’язаних на навчальні збори з оперативного резерву першої черги. 

В поисках предков

Многие ли из нас знают своих предков хотя бы на три-четыре поколения назад? Как показал импровизированный опрос, практически никто.

Светлой памяти тихая грусть

Литературное творчество поэта Александра Коремблита из г. По­дольска хорошо знакомо читателям «Одеських вістей».

Вартість історичного досвіду

Цікаву думку на міжнародній конференції у Швеції, присвяченій «східним викликам», висловила віце-прем’єр України з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

На волах быстрее

Привокзальная площадь Одессы. На часах 17:50, а на троллейбусной остановке в сторону Пушкинской как всегда многолюдно.

Многовекторный разговор

Девятая сессия областной рады VII созыва началась с заслушивания требований пикетчиков, с которыми те пришли к зданию ОГА.

Сторінки