Від Дунаю до Бугу ● від Бугу до Дунаю

Рені 

Буде що згадати 

В місті вирішили зайнятися озелененням. Планується саджання екзотичних дерев, таких як сакура, карликова черешня, плакуча пурпурова яблуня, червоний клен, кулевидна вишня. Уже закуплено 114 саджанців дерев і 120 – троянд. Заплановано всеміський суботник, у плині якого будь-хто з городян зможе долучитися до шляхетної справи. Буде потім що згадати. 

Болград

Без екзотики 

А у Болграді роботи з озеленення вже стартували. На центральній алеї посаджено берези, альбіції та каштани. Дерева закуплено в місцевому лісництві. Їх доглядом займатимуться комунальники. Загалом на 39 тисяч гривень закуплено близько півтисячі саджанців. Найбільше саджатимуть дуба – 230 дерев.

Ізмаїл 

З обласного бюджету 

Рішенням депутатів облради виділено 5 млн грн на будівництво Палацу спорту в Ізмаїлі. Це зокрема дасть змогу викопати котлован під басейн. На ремонт доріг і тротуарів виділено майже 21 млн грн. Найбільша сума піде на капітальний ремонт дороги по вул. Некрасова та по вул. Східній – 15 млн грн. П’ять мільйонів передбачено на капітальний ремонт дитсадка «Світлячок» у віддаленому мікрорайоні Південному. На соціальне житло витратять 

2 млн 740 тис грн. І майже півтора мільйона – на капремонт Свято-Покровського кафедрального собору. 

Чорноморськ

Як зарадити справі? 

Відбулася нарада з приводу недобуду в Чорноморську, в якій взяли участь голова обл­держадміністрації Максим Степанов, представники інвесторів та будівельної компанії, депутати обласної й міської рад, міський голова Валерій Хмельнюк. Всі учасники перемовин висловили думку, що будівництво має бути завершено в найближчий термін. Наразі роботи виконано на 90%, але будкомпанії бракує коштів, щоб завершити їх, – підприємство нещодавно з незалежних від нього причин зазнало економічних втрат.

Максим Степанов запропонував два прий­нятні для всіх зацікавлених сторін шляхи фінансування. Перший: участь будкомпанії в тендері на квартири для бійців АТО на замовлення Міністерства оборони. В разі перемоги на тендері Міноборони викупить квартири в недобуді, а на ці гроші компанія зможе завершити будівництво. Другий: передання ділянки під забудову іншій фірмі. В цьому разі зобов’язання щодо будівництва бере на себе інша компанія. 

Кодимський район

Навпіл з єс 

У Загніткові, Крутих і Олексіївці завершено мікропроекти ЄС і ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Понад половину застосованих коштів одержано з міжнародної допомоги, решту – з місцевих бюджетів та від громадських організацій. У Загніткові замінено вікна в місцевій школі, у Крутих – так само вікна, а ще й двері. В Олексіївці поліпшено водопостачання. 

Наші кореспонденти

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті