Від Дунаю до Бугу ● від Бугу до Дунаю

♦Третій європейський 

Делегація Одеської області взяла участь у III Євро­пейському конгресі місцевого самоврядування в Польщі. Цей захід є платформою для обміну думками і місцем зустрічі регіональної еліти та лідерів місцевого самоврядування з представниками бізнесу, науки, громадських об’єднань, міністерств і урядових відомств. У конгресі взяли участь понад дві тисячі делегатів із тридцяти європейських країн. До складу делегації Одещини ввійшли депутати обласної ради Ольга Юрко, Євгенія Абрамова, Вадим Теплицький, Олексій Кобильніков та Анатолій Хмелевський. 

♦Балтський район

Для зручності пацієнтів 

До 1 вересня всі мешканці району мають одержати електронну медичну картку. Як вважають учасники розширеної наради медиків, це робиться для зручності пацієнтів. 

Білгород-Дністровський 

♦Присвятив родині 

Місцевий городянин Олег Крамар став чемпіоном світу з легкої атлетики у змаганнях спортсменів віком від 50 років, що проходили в Південній Кореї. Він стрибнув на 1 метр 71 сантиметр у висоту. Перемогу в рік 28-річчя подружнього життя О. Крамар присвятив своїй родині.

♦Кілійський район

Профорієнтація на марші 

Працівники районного центру зайнятості та поліціянти в межах спільного проекту проводять зустрічі зі школярами. Для тих, хто зацікавиться службою у структурах МВС, будуть запропоновані спеціальні тести.

♦Ініційовано об’єднання 

Вилківська міська рада звернулася до Лісківської, Приморської, Десантненської та Мирнівської сільських рад із пропозицією створити ОТГ з центром у Вилковому.

Арцизький район

Корисні придбання 

Під час традиційного березневого звіту в.о. районного головлікаря Євген Чилак відзначив, що торік у райлікарні відбувся справжній прорив. Якщо порівнювати з двома попередніми роками, коли не було закуплено аж нічого з мед­обладнання, у 2016-му його придбано на 1,6 млн грн. Це, зокрема, санітарний автомобіль, функціональні ліжка, операційний стіл, палатний монітор пацієнта і багато чого іншого.

Лиманський район

Зросли повноваження 

В рамках децентралізації системи держархбудконтролю Красносільська об’єднана територіальна громада перебрала на себе нові містобудівні повноваження. Тепер місцева влада реєструватиме й надаватиме дозвільні документи на будівництво, а також перевірятиме будівельні майданчики та штрафуватиме порушників. 

Наші кореспонденти

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті