Від Дунаю до Бугу ● від Бугу до Дунаю

♦Одеса

На новому льоду 

У Палаці спорту вперше за 20 років проходив всеукраїнський юнацький фінал на Кубок федерації фігурного катання України. Також відбулися відкритий чемпіонат Одеської області, всеукраїнський чемпіонат з фігурного катання серед аматорів, «Кубок Спартака». Цього року вперше покажуть себе і команди із синхронного катання. На змагання фігуристів прибуло 379 шести-п’ятнадцятирічних спортсменів з усієї країни. А серед учасників фіналу сорок відсотків – вихованці Одеської школи фігурного катання. Голова обласної ради Анатолій Урбанський зазначив, що Одещина має все для розвитку спорту – талановитих тренерів і спортсменів, підтримку депутатів. Сьогодні у відновленому Палаці спорту тренуються вже чотири хокейні команди. 

Кодима

Замість огорожі

Працівники міської ради придбали й посадили по периметру міського парку сотні кущів самшиту. Спочатку планувалося встановити тут невеликий бетонний паркан, щоб захистити зону відпочинку від любителів поїздити на автомобілях і мотоциклах. Але порадившись із архітектором міста, мерія зупинилися на варіанті з живоплотом. 

Балтський район

Норвезький досвід 

Балтяни взяли участь у конференції з підвищення ефективності економічної діяльності, яку провели Асоціація міст України, Норвезька асоціація місцевої та регіональної влади і Норвезький інститут міських і регіональних досліджень за фінансової підтримки МЗС Норвегії. 

– Нам цікавий норвезький досвід. Адже Норвегія теж рухається по шляху децентралізації і вже має позитивні результати, – відзначив заступник міського голови Едуард Рабінович, який підписав меморандум про готовність долучитися до роботи у групі підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування. 

Болград

Для військовиків

З понад 750 мільйонів, виділених урядом на будівництво цього року житла для військовиків, майже 13 мільйонів призначено для реконструкції казарми у військовім містечку №122 під 39-квартирний житловий будинок. Торік було виділено понад 10 мільйонів на реконструкцію під 26-квартирний житловий будинок казарми у військовому містечку № 89.

Наші кореспонденти

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті