Від Дунаю до Бугу ● від Бугу до Дунаю

♦В лідерах 

За результатами оновлення даних за останній квартал минулого року агентство «Євро-Рейтинг» підтвердило рейтинг максимального рівня щодо інвестиційної ефективності в Одеській області. Оцінка області становить 210 балів. Лідерами дослідження стали Київ (216 балів) і Львів (210 балів). При складанні рейтингу агентство вивчало показники, що характеризують як саму інвестиційну активність, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів. Дослідження проводилися по 22 областях України. Розрахунок рейтингу проводиться щоквартально. Розрахункові показники визначаються за період дванадцять місяців. Подібний підхід дозволяє виявити області, інвестиційна ефективність яких є стабільно високою, що може свідчити про наявність успішних господарських практик у регіоні.

♦Окнянський район

Комплексний підхід 

ПП «Кратос» має намір інвестувати у виробництво цементу понад 77 млн грн. В межах реалізації проекту близько 15 млн буде спрямовано на ремонт автодороги Т1612, що проходить через Федосіївську, Топалівську, Чорнянську сільські ради.

♦Любашівський район

Останні кілометри 

Завершується ремонт автомагістралі Криве Озеро – Балта між селами Познанка і Ясенове. З обласного бюджету додатково виділено близько 2 млн грн.

– У минулому році ми ремонтували цю дорогу в два етапи. За рахунок державного, обласного та місцевих бюджетів було зроблено чимало, але на два з половиною кілометри грошей не вистачило, – розповів голова райради Сергій Паровик.

Роботи виконує підрядник «Березівка­агрошляхбуд». Загалом на ремонт цього автошляху з державного та обласного бюджетів витрачено понад 22 млн грн.

♦Балтський район

На спомин про героїв 

Стелу з іменами 200 воїнів, що не повернулися із фронтів Другої світової війни, у с. Обжиле Балтської об’єднаної територіальної громади обладнано освітленням. Її було встановлено ще 2000 року. На обеліску поруч – імена 239 загиблих при визволенні села. Директор Обжилянського будинку культури Василь Лопатюк уже давно звертався до сільського голови з приводу освітлення стели. Але час минав, а питання було не розв’язане. І Василь Лопатюк вирішив втілити свою ідею сам. Йому допомогла художня керівниця Будинку культури Світлана Костович, яка надала матеріали та взяла участь у підключенні освітлення.

♦Наші кореспонденти

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті