Здорова конкуренція

Він розмістився на території колишньої «Сільгоспхімії». Вибір місця невипадковий. Адже для такого комплексу найкращий варіант – ділянка із залізничною колією поблизу станції. 

Почесну місію відкриття реконструйованого об’єкта виконали голова Кодимської райдержадміністрації Вадим Козачок і співзасновник підприємства Олександр Чумак. Були також присутні голова райради Геннадій Гладенький, голова ради сільгоспвиробників району Микола Сорочан.

Реконструкцію виконало сільгосптовариство «Мічуріна +». Крім  того, воно відремонтувало ділянку залізниці, придбало залізничний тягач, створило достойні умови праці.

– На жаль, ми не встигли розпочати роботу в розпал жнивної компанії. Елеватор планувалося відкрити на початку серпня, а робимо це тільки тепер. Але й сьогодні робота кипить. Щодня ми відвантажуємо по десять вагонів сільгосппродукції. Від попередників нам дісталася дуже вигідна місцина з під’їзними шляхами. Реконструкція виробництва відбулася на високому технологічному рівні, – розповів Олександр Чумак.

В даний проект інвестовано десять мільйонів гривень. Основні капіталовкладення пішли на придбання та встановлення сучасного канадського обладнання. 

– Яка потреба у відкритті ще одного елеватора у районі? – запитую у голови РДА Вадима Козачка. 

– По-перше, підприємство створить здорову конкуренцію вже наявному елеваторові, що позитивно вплине на цінову політику. По-друге, створено додаткові робочі місця, що багато важить для кодимчан. По-третє, відкриття елеватора із залізничною колією дає можливість розвантажити автошляхи і тим самим подовжити їх функціонування. Усе це значно збільшить надходження до районного та місцевого бюджетів, – відповів Вадим Козачок.

Відбувся лише перший етап реконструкції. На черзі – ще чотири. Планується розширити підприємство. Розглядається й можливість будівництва переробного підприємства на території елеватора. 

Выпуск: 

Схожі статті