А у Балти іменини – цілих п’ять чудових днів!

Свою 491-шу річницю Бал­та відзначала майже тиж­день. В рамках святкової програми проведено екс­курсії, підбито підсумки конкурсу з благоустрою, пройшла виставка декоративних і співочих птахів. 

Святкування почалися з урочистого молебню у Свято-Успен­ському соборі та покладання квітів до меморіалів захисників Вітчизни і продовжилися виставкою май­стрів декоративно-вжиткового мистецтва, що відбулася просто неба, майстер-класами та мелодіями народного духового оркестру.

Цікавинкою свята став фестиваль «Перлинки рідного краю».

Учасники патріотичної ходи пройшлися вулицями рідного міста від його серця – центрального майдану – до пам’ятника Тарасові Шевченку на території Балтського педучилища.

З головної сцени балтяни прий­мали вітання від голови Оде­ської обласної ради Анатолія Урбанського, керівників міста й району, а також від гостей із Польщі, Словаччини, Білорусі, Молдови. Вітали городян і представники екіпажу корабля «Балта», військовослужбовці Балтського гарнізону, учасники АТО, депутати обласної ради та керівники сусідніх районів.

– Поступово інфраструктура міста розвивається, з’являються нові робочі місця. Пишаюся тим, що на Одещині живуть такі роботящі, талановиті та хлібосольні люди. Приємно, що тут народжуються нові громадяни України. Бажаю, щоб у кожній родині був мир, добробут і впевненість у завтраш­ньому дні. Балті – розквіту й цікавої співпраці з містами інших країн, – сказав, зокрема, у своєму вітанні Анатолій Урбанський.

В День міста було підписано угоду про співробітництво з білоруським містом Глибоке, відкрито консультативно-діагностичний центр у райлікарні, встановлено національний рекорд щодо найдовшого столу з українськими національними стравами.

Маленькі жителі міста отримали в подарунок від директора швейної фабрики Михайла Лазаренка етнографічний дитячий майданчик «Zaren».

Грамотами, іменними годинниками та іншими подарунками вшановували ветеранів праці і юних балтян, які досягли успіхів у своїй діяльності. Звання «Почесний громадянин міста Балта» отримав ветеран сільського господарства Іван Балинський. 

Місцеві кондитери подарували жителям міста 40-кілограмовий торт. Потішили балтян своїм виступом зірки української естради та лазерно-світлове шоу.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті