Новини області

До кінця року на Дністровському лимані призупинено промисловий вилов тарані

Відповідний наказ підписав начальник Управління Державного агентства рибного господарства в Одеській області Сергій Юрчук. Рішення прийнято, щоб не допустити перевищення прогнозу допустимого вилову, адже станом на 7 листопада вилов тарані (плітки) склав 44,2 тонни, що становить 98% від прогнозу допустимого вилову. Якщо ви помітили порушення, прохання повідомляти на все­українську безкоштовну гарячу лінію 0-800-50-52-50 або на гарячу лінію Одеського рибоохоронного патруля 098-798-47-93.

 

♦В Одеській області по субсидії звернулися майже 250 тисяч сімей

Це на 10 тисяч сімей більше, ніж торік. Відшкодування призначили 200 тисячам сімей, що складає 80% від загальної кількості. Найбільше заявок надійшло з Подільська і Теплодара – близько 50% населення. Подібна ситуація в Ананьївському, Березівському, Великомихайлівському, Кодимському, Подільському, Овідіопольському, Савранському і Тарутинському районах. Найменше звертаються мешканці Одеси, Чорноморська, Южного, а також Арцизького, Іванівського та Кілійського районів (близько 20%). Вже завершено підготовку з монетизації субсидій. Протягом листопада кошти у повному обсязі будуть на особових рахунках одержувачів.

 

Компенсують збитки від африканської чуми свиней

Понад 700 тисяч гривень мають отримати підприємці області, які постраждали від спалаху африканської чуми свиней. Кошти виділяють із бюджетних резервів. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації.

«Наш обов’язок – відшкодовувати збитки населенню при надзвичайних ситуаціях», – наголосив перший заступник голови ОДА Олександр Терещук.

 

Одеська область на 99,9% забезпечена теплом

Станом на 8 листопада вже запущено 1723 котельні – 99,9% від 

усієї кількості. На сьогодні отримують тепло майже всі заклади соціальної сфери. Всього опалюється 4621 житловий будинок, дитячих садочків – 838, шкіл – 862, лікарень – 121.

Очікується, що стовідсоткового запуску буде досягнуто по завершенні підключення до опалення двох останніх котелень, одна з яких знаходиться у Великомихайлівському районі (на даний момент там тривають ремонтні роботи), інша – в районі Шкодової гори.

В Одесі під’єднані до тепла 149 котелень (99%), будинків – 3625 (94%), дитячих садочків – 118 (99,3%), шкіл – 150 (90,4%), лікарень – 107 (92%).

 

♦Триває капітальний ремонт автомобільної дороги М-05 Київ – Одеса

Завершено капітальний ремонт правого проїзду автошляху довжиною 6,5 кілометра. Розпочато кап­ремонт лівого проїзду довжиною 

7 км. Ремонт одного з ключових автомобільних шляхів став можливий завдяки виділенню 332 млн 758 тис. 

107 грн в рамках «митного експерименту», 53 млн гривень із державного та 450 тис. гривень з обласного бюджету.

Выпуск: 

Схожі статті