У школі стане тепліше

У селі Каланчак завершуються роботи з капітального ремонту фасаду місцевої загальноосвітньої школи. Нагадаємо, що завдяки підтримці народного депутата України Олександра Урбанського за державною програмою соціально-економічного розвитку регіонів було виділено близько 1 мільйона 200 тисяч гривень. Із цих коштів мільйон було витрачено на утеплення стін, а ще 200 тисяч – на скління. Крім опоряджувальних робіт і утеплення будинку, також було змонтовано водостокову систему.

– Наразі потрібно поміняти ще 13 вікон, – пояснив сільський голова Дмитро Терзі. – По допомогу ми звернулися до Одеської обласної ради. Бюджетна комісія вже ухва­лила відповідне рішення і нам виділили 80 тисяч гривень.

На жаль, залишається не утепленою та частина школи, де розташована їдальня. В селі розраховують, що цілком облицьований фасад навчального закладу вдасться побачити вже в наступному році, коли надійдуть кошти, яких поки що бракує.

Директорка школи Тетя­на Колесник відзначила, що після ремонту в навчальному закладі стане набагато тепліше й діти зможуть займатися в комфортніших умовах. Завдяки енергоефективності, а відповідно й меншим витратам на опалення, вдасться й істотно заощаджувати бюджетні гроші.

Выпуск: 

Схожі статті