Геопортал містобудівного кадастру

В Одеській області запрацював геопортал містобудівного кадастру. На сайті ]]>http://gradportal.od.ua/]]> можна знайти актуальну документацію, а також електронні карти населених пунктів області.  

– Портал працює у відкритому режимі. Всі користувачі ресурсу зможуть знайти потрібну інформацію в один «клік» – наприклад, ознайомитися з чинним законодавством у сфері містобудівної діяльності. Окрім цього, на порталі існує прив’язка до геолокацій, даних із земельного кадастру, у тому числі – загальнодоступні систематизовані дані щодо населених пунктів. До кінця березня 2018 року ми сподіваємося поповнити їх схемами планування ще 13 районів. Вже внесено дані по сімох районах, ще по шістьох з’являться до кінця року, – зауважила начальниця управління з питань містобудування та архітектури облдержадміністрації Надія Бєлєнко.

Окремо слід зазначити, що Одеська область увійшла в ТОП-5 щодо відкритості та якості схем планування територій – за результатами дослідження незалежного експертно-аналітичного центру «Офіс ефективного регулювання».

Выпуск: 

Схожі статті