В теплі і з вай-фаєм

Екстремальна весняна погода аж ніяк не вплинула на навчальний процес в одному з опорних закладів освіти району — Долинському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія». Адже наприкінці минулого року за освітянську субвенцію з державного бюджету в сумі 1 млн. грн. плюс 100 тис. грн з ра­йонного бюджету було повністю замінено систему опалення.

До цього дотримання теплового режиму в школі, де навчаються діти з багатьох навколишніх сіл, було великою проблемою. Стара котельня, споживаючи рекордну кількість вугілля, приміщення фактично не обігрівала. Для вирішення цього злободенного питання в межах реалізації  програми «Створення опорних закладів» наприкінці грудня 2017 року у школі встановили енергоефективні батареї, замінили труби та насоси. І ось нарешті у класах тепло і затишно. Тішить школярів поява ще одного комп’ютерного класу.

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Колойденка, паралельно з ремонтом системи опалення у школі запрацював швидкісний Інтернет.  Відповідно до вимог Нової української школи, усі навчальні заклади отримали доступ  до Wi-Fi. І з початку року школярі та вчителі успішно користуються такими пошуковими ресурсами як «Вікіпедія» та «Google», можуть  під час перерв почитати щось цікаве та переглянути новини. 

Фото з архіву автора  

 

Выпуск: 

Схожі статті