Взялися до ремонту місцевих доріг

Влада Велико­михай­лівської об’­єд­наної громади розпочала капітальний ремонт проїжджої частини у самому серці районного центру. 

Зазвичай тут найбільше скупчення легкових автомобілів та малогабаритного транспорту, тож дорога постійно піддається великому навантаженню і швидко псується. Наразі роботи тривають по вулиці Ватутіна – навпроти районного відділку поліції.

Для проведення капітального ремонту дорожнього покриття у центральній частині селища акумульовано кошти всіх рівнів – 900 тисяч гривен виділено з обласного бюджету, 1 мільйон 700 тисяч – з ра­йонного, решта – фінанси об’єднаної громади. Загалом на цей відрізок буде витрачено близько 7,5 мільйонів гривен. Крім цього, за рахунок інфраструктурної субвенції планується ремонт доріг на двох вулицях Великої Михайлівки.

– Також за власні кошти об’єднаної громади продовжиться капітальний ремонт центральної вулиці у селі Гребеники, впорядкування чотирьох вулиць  у селі Новопетрівка та двох – у селі Полєзне, – відзначила голова Великомихайлівської об’єднаної громади Тетяна Жарська. – Паралельно триває розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги сполученням Велика Михайлівка – Великокомарівка. 

На знімку: капітальний ремонт дороги по вулиці Ватутіна

Фото авторки 

Выпуск: 

Схожі статті