Махінаторам байдужі долі дітей

Наприкінці березня в с. Долинське внаслідок отруєння чадним газом загинула дитина. 

За повідомленням працівників сільської ради, родина проживає в селі Долинське з жовтня 2015 року. До цього вона мешкала в трикімнатній квартирі в Одесі, якої позбулася за борги. 

Їхній сільський будинок добротний, оштукатурений, з трьома кімнатами, коридором та верандою, необхідною побутовою технікою. Санітарно-побутові умови також задовільні.

Але не усі городяни можуть пристосуватися до сільського життя. Великою проблемою для колишніх городян є експлуатація та обслуговування пічного опалення. Й оте незнання специфіки опалювання оселі пічкою призвело до трагедії.

Працівники служби у справах дітей райдержадміністрації з’ясували, що переїхала мати у село з сім’єю не з власної волі. Життєві труднощі змусили її залізти у борги. І тут з’явилися «небайдужі люди», котрі вирішили цю проблему. Продавши міську квартиру, «доброчинці»  перевезли родину з 4 дітьми у Долинське, де їй придбали  хату за 12 тис. доларів! 

Отут і напрошується питання: яким чином, враховуючи наявність дітей, орган опіки та піклування за місцем знаходження житла надав дозвіл на нотаріальне оформлення договору купівлі-продажу житла? Як стало відомо, за кожну дитину заплатили 100 доларів, і дозвіл було надано. Цікаво те, що допомагала провернути цю оборудку уродженка Долинського, котра тепер мешкає в обласному центрі. 

Лише шкода, що це не поодинокий випадок. Ще кілька родин за алогічною схемою   переселили з Одеси у сільську глибинку.  

Выпуск: 

Схожі статті